15
new stories - click to show

Robert Holm

Related to

Logoz aneb Robert Holm, marketér dánský

Robert Holm, dánský odborník na značky, se po návštěvě čínské Šanghaje rozhodne změnit svět. S pomocí sociálních sítí se mu podaří spustit nové stěhování národů. Rozdělené společnosti se skutečně rozdělují, mezi lidmi začínají vyrůstat zdi. Kvalita …

Zábranský, David: Logoz

18.September » iLiteratura.cz
V románu s dystopickým tématem David Zábranský vychází z poukazu na závislost dnešní společnosti na pozlátku módní značek, které se od „fejků“ ve skutečnosti téměř neliší, na bažení po úspěchu na sociálních sítích a na touhu náležet k následovníkům …

Liberály nahradí konzervativci. Zábranského román vypráví o novém stěhování národů

17.August » Bleskově.cz
David Zábranský v románu Logoz vytváří nový svět, který nemá internet ani počítače. Vládnou v něm konzervativní hodnoty.

Nové knihy: Barnes, Přibil, Zábranský, Zádrapa i Prus

28.June » Novinky.cz
Romány ze současnosti, z nedávné minulosti i z doby starého Egypta. Příběhy podzemí středních Čech. Samozřejmě i komiks a audiokniha.

Recenze: Obří populista, rasismus či krize elit. David Zábranský nadále drží prst na tepu doby

19.June » ČT24
V posledních letech bychom nenašli mnoho českých románů, které vyvolaly takové pozdvižení jako předloňský titul Za Alpami Davida Zábranského. Ten nyní publikoval novou knihu Logoz aneb Robert Holm, marketér dánský. Opět bude rozruch?
Mario Vargas Llosa - Peruánský romanopisec a esejista
Jan Ámos Komenský - Český lingvista, kněz a spisovatel
Václav Havel - První prezident České republiky

Tato informační stránka o Robert Holm zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Holm" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes