15
new stories - click to show

Renata Horáková

Related to

Nezvyklé způsoby, jak si vydělat peníze navíc

6.October » ProÚspěch.cz
Teče vám do bot s nájemným? Potřebujete splácet hypotéku nebo jste měli další výdaje navíc, se kterými jste vůbec nepočítali?

Pracovní „time out“ na posílení imunity: Inspirace na zdravé koktejly

17.September » ProÚspěch.cz
Pro zvýšení obranyschopnosti a posílení imunitního systému by do každodenní stravy měly být zařazeny potraviny bohaté na antioxidanty, vitamíny a minerály. Je na vás, co preferujete, ale příprava těchto šťáv a smoothie, váš organismus nakopne tím ...

Komunikační dovednosti jsou rozhodující pro všechny profese: Jaké druhy bychom měli používat

8.September » ProÚspěch.cz
Bez ohledu na to, jakou práci máte nebo v jakém oboru pracujete, potřebujete silné komunikační schopnosti. V praxi se jedná o vlastnosti a znalosti, které vám pomohou poskytovat a přijímat informace.

Postoje a přesvědčení, jenž nás brzdí v práci: Jaké máme na mysli?

6.September » ProÚspěch.cz
Mysl v práci znamená neskutečně mnoho. Jedná se zejména o postoje, se kterými přistupujeme k zhoštění se daného pracovního úkolu.

Tipy, jak udržet na uzdě nervy z práce

2.September » ProÚspěch.cz
Ať již pracujete ve starém či dokonce novém zaměstnaní, čas od času se nervům nevyhnete. Můžete mít obavy z toho, že se na vás práce valí ze všech stran a vy nevíte, kam dřív skočit, ale důvodů je samozřejmě nespočet.

Zjistěte, jaká emoce je u vás dominantní a jak ji můžete regulovat

30.August » ProÚspěch.cz
Bohužel u většiny z nás bývá dominantní emocí úzkost. A vypozorovat jaká emoce to je zrovna u vás, není vůbec jednoduché.

Jak důležitá je samota pro duševní zdraví?

27.August » ProÚspěch.cz
Proč je čas o samotě pro někoho zkouškou sebe samotného a jiný jej umí využít přesně podle svých představ? Lidé jsou sice tvorové nastavení pro komunikaci, ale pro duševní regeneraci, je také dobré být chvíli sám se sebou.

Jak o sebe pečovat, když jste vyčerpaní: Duševní očista

23.August » ProÚspěch.cz
Péče o sebe sama vypadá jako přímočarý koncept, že? Jenže ve skutečnosti se hodně lidí mýlí v péči o sebe a vlastně o sebe nijak nepečují.

Jak se vyrovnat s blížícím se podzimem a překonat chmury?

21.August » ProÚspěch.cz
Mysl a tělo jsou úzce propojeny. Nemoc v těle ovlivňuje mysl, zatímco špatné duševní zdraví, činí člověka zranitelným vůči nemocem.

Jak můžeme pomoci korálům a mořským ptákům přežít globální oteplování?

19.August » StoryMag.cz
Snižování emisí CO2 je zásadní, ale existují i jiné praktické způsoby, jak chránit zvířata před nevyhnutelným oteplováním. Globální oteplování neznamená jen zvyšování průměrných teplot na pevnině, ale také ohřívání oceánů.

Pobyt venku má své výhody: Může pozitivně ovlivnit strukturu vašeho mozku

9.August » ProÚspěch.cz
Nedávná studie německých vědců zjistila, že objem šedé hmoty v určitých částech mozku se rychle mění v závislosti na tom, jak často je člověk venku. Pokles šedé hmoty v mozku je spojen s několika psychiatrickými poruchami.

Tato informační stránka o Renata Horáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Renata Horáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes