Renata Horáková

Vztahuje se k

Srdce Hradce začíná tepat divadlem

22.června » Hradecký deník
Hradec Králové - Oblíbený festival Divadlo evropských regionů startuje už v pátek. První den přinese hru z Kosova, obří loutky i brněnské komiky.

EXI(S)T 2018

6.června » czechdesign.cz
Studenti ateliéru Design Oděvu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně předvedou v rámci přehlídky EXI(S)T své závěrečné bakalářské a magisterské kolekce 16. 6. 2018.

OBRAZEM: Přichází jaro

27.března » Hradecký deník
Královéhradecký kraj /FOTO/ - Kalendářní jaro začíná teprve ve středu. To astronomické už v úterý, přesně v 17.15 hodin.

Nikoliv bramborová medaile, ale zlatá!

19.října » Chrudimský deník
Chrudim, Havlíčkův Brod – Dívčí družstvo chrudimské SOŠ a SOU obchodu a služeb ve složení Viktoriya Koval a Eliška Horáková získalo minulý týden na soutěži „O bramborovou pochoutku Vysočiny“ v Havlíčkově Brodě 1. místo a zlaté medaile!

NFPK: Cena za odvahu humorně

12.prosince » ParlamentniListy.cz
Cena za odvahu je určena občanům, kteří se nebojí upozornit na korupci, bez ohledu na osobní následky. Rodina oznamovatelů oceněných NFPK čitá již 12 členů.

Před prvním maratonem jsem protancovala celou noc, směje se děčínská rekordmanka

7.července » Děčínský deník
Děčín – Současný svět zažívá běžecký boom. Od začátku do konce roku se sportovcům nabízí kvantum nejrůznějších běžeckých akcích, aktuálním hitem jsou například maratony. Nasadit boty a prakticky kamkoliv pelášit naplňuje život sympatické blondýnky...

Renata Horáková má v nohách už sto maratonů. Jako první žena v Česku!

30.dubna » ČRo Sever
Pokud chcete zdolat maraton, musíte uběhnout 42 kilometrů a 195 metrů. Běžkyni Renatě Horákové z Děčína se povedlo minulý měsíc uběhnout stý maraton ve své sportovní kariéře. Nejenom, že v závodech naběhala přes 4.000 kilometrů, ale zároveň se jí ...

Vytrvalkyně z Děčína uběhla 100 maratonů jako první žena v Česku!

Děčín – Obdivuhodnou sportovní metu překonala Renata Horáková z Děčína. Jako první žena v Česku totiž uběhla stokrát maraton. Magického čísla dosáhla o minulém víkendu v Unhošti na Jarním maratonu.

Horáková mezi maratonskými stovkaři

10.dubna » běhej.com
Sobotní Jarní maraton v Unhošti absolvovala také Renata Horáková z Děčína a byl to její 100. maratonský zápis. Jako první česká žena se tak zařadila do klubu maratonských „stovkařů“ a rozšířila počet jeho členů na 64.

ROZHOVOR: Maratony jak na běžícím páse mi už nestačily

23.března » běhej.com
Renata Horáková z Děčína má na svém kontě 97 dokončených maratonů, nejvíce z českých žen, k tomu navíc desítky ultra závodů. Je při závodech nepřehlédnutelná – často běhá s rozpuštěnými blonďatými vlasy a i po desítkách kilometrů rozdává úsměvy na...

Tato informační stránka o Renata Horáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Renata Horáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes