15
new stories - click to show

Petr Humpolíček

Related to

Následky infarktu nemusí být trvalé. Zlínští vědci vyvíjejí materiál, který opraví srdeční tkáň

Nahradit lidskou tkáň či obnovit funkce některých orgánů může v budoucnu nový materiál vyvíjený zlínskými vědci z Univerzity Tomáše Bati. Výzkum přinesl několik nových poznatků využitelných například u pacientů po infarktu myokardu. Vedle běžných ...

Zlínští vědci vyvíjejí materiály, které pomáhají s obnovou lidské tkáně. Mohly by opravit i srdce

30.March » Český rozhlas
Oprava srdce nebo jiných poškozených orgánů umělou tkání. I to se může stát skutečností. Zlínští vědci vyvíjejí materiály, které by mělo přijmout lidské tělo bez nebezpečných reakcí. Při svém bádání objevili například hydrogel vhodný pro přenos el...

Zlínští vědci vyvíjejí nové materiály, které by mohly nahradit lidské tkáně

26.March » Zlin.cz
„Vytvořit materiál, se kterým se budou lidské buňky přátelit, není vůbec snadné. Potřebujete, aby s ním buňky komunikovaly, neútočily na něj, ale naopak spolupracovaly.

Zlínští vědci vyvíjejí materiály, které by mohly nahradit tkáně

25.March » Seznam Zprávy
Vědci z Centra polymerních systémů (CPS) zlínské Univerzity Tomáše Bati (UTB) a studenti její Fakulty technologické vyvíjejí materiály, které by mohly v budoucnu nahradit lidskou tkáň nebo obnovit funkce orgánů, jako je srdce.

Tato informační stránka o Petr Humpolíček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Humpolíček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes