Viktorin Iv

Vztahuje se k

AG Flek: Podnohama Zem (recenze CD)

7.září » Rádio Proglas
Skupina AG Flek vydala po 18 letech nové studiové album Podnohama Zem. Poslechněte si náš rozhovor s Ivo Viktorinem, jedním ze zakladatelů kapely, a přečtěte si naši recenzi.

AG Flek se vrací po osmnácti letech, natočil své nejpestřejší album

31.března » iDNES.cz
Dlouho očekávané album Podnohama zem je od vzniku skupiny AG Flek v roce 1977 její teprve třetí dlouhohrající deska. Rovnocenně se tu představuje legendární sestava tří zpěváků Iva Viktorina, Blanky Táborské a Karla Markytána. Díky účasti mnoha ho...

Zlínská kapela Podjezd oslaví čtvrtstoletí na Festivalu Na kopečku v Lukovečku

22.května » Novinky.cz
Zlínská Kapela Podjezd letos slaví 25 let existence a během březnových koncertů v Zelenáčově šopě natočila novou desku. Fanoušci se mohou těšit, že během léta tak vznikne v nahrávacím studiu Iva Viktorina nové CD.

Zlínská kapela Podjezd oslavila čtvrtstoletí

27.března » Zlin.cz
ZLÍN - Zlínská Kapela Podjezd slaví 25 let existence a během březnových koncertů v Zelenáčově šopě natáčela novou desku. Dvojkoncert se konal 25. a 26. Března, během léta pak vznikne v nahrávacím studiu Iva Viktorina nová deska, informoval server ...

Tato informační stránka o Viktorin Iv zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Viktorin Iv" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes