Ana Ivo

Vztahuje se k

Překvapivá zpráva o ANO a SPD. Jejich voliči by neměli minout

Pynelopi Valsamisová a Martin Konvička sepsali otevřený dopis a výzvu ke spolupráci pro senátního kandidáta za ANO Ivo Gondeka. Ten je nyní sdílen na facebookovém profilu SPD Tomia Okamury v Moravskoslezském kraji.

Já že jsem p...? Redaktorka ČT sklízí ovoce za výrok ,,nejsou chytří, věří Zemanovi a jsou plní nenávisti"

Sportovní redaktorka České televize Darina Vymětalíková je známá tím, že se nezdráhá vyjadřovat své názory. Znovu to předvedla ve slovní přestřelce s hejtmanem Moravskoslezského kraje za hnutí ANO Ivo Vondrákem. O lidech ze severní Moravy napsala,...

Kdybych byl „efektivní“ jako Sněmovna, skončím na Úřadu práce, říká Ivo Vondrák z ANO

9.března » Seznam Zprávy
Od října tady zuří politický boj. Ze spolupráce s komunisty a SPD nejsem šťastný, ale nemůžeme si dovolit vyhodit potenciální spojence, vysvětluje poslanec a hejtman ANO Ivo Vondrák postup při jednání o vládě.

Vondrák si nechá post hejtmana i poslance. S Babišem jsme se tak dohodli, ale nelíbí se mu to, říká

1.listopadu » Aktuálně.cz
V případě, že bych to nezvládal, tak bych poslaneckou funkci vzdal," řekl Aktuálně.cz hejtman Moravskoslezského kraje.

Andrej Babiš: O spolupráci s Okamurou neuvažuji

4.srpna » Deník.cz
/ROZHOVOR/ Andrej Babiš se oženil, křižuje republiku se svou vizionářskou knihou a finalizuje volební program. Kromě Pardubického kraje už má také hotové všechny kandidátky.

Hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák: Propuštění horníci si nechtějí hledat novou práci!

30.března » Ráááádio Impuls
Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v Kauze dne Rádia Impuls byl hejtman Moravskoslezského kraje za hnutí ANO Ivo Vondrák. Ten řekl, že si řada propuštěných horníků z Dolu Paskov nechce hledat nové zaměstnání. Podle Vondráka si těžaři vystačí s re...

ANO s lidovci a ODS podepsalo v Moravskoslezském kraji koaliční smlouvu

17.října » Novinky.cz
Zástupci hnutí ANO, lidovců a ODS v pondělí stvrdili dohodu o spolupráci v Moravskoslezském kraji podpisem koaliční smlouvy. Hejtmanem by měl být lídr vítězného ANO Ivo Vondrák.

Moravskoslezský kraj má svou koalici, vládnout bude ANO, KDU-ČSL a ODS

15.října » globe24.cz
Ostrava - Zástupci ANO, KDU-ČSL a ODS v pondělí podepíší v Moravskoslezském kraji koaliční smlouvu. Hejtmanem bude rektor Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava a krajský lídr ANO Ivo Vondrák.

Moravskoslezským hejtmanem bude rektor Ivo Vondrák z ANO. Koalici doplní lidovci a ODS

14.října » Český rozhlas
Hnutí ANO získá další hejtmanský post. Dosavadní rektor Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava a krajský lídr ANO Ivo Vondrák povede Moravskoslezský kraj. Slíbil, že se místa rektora vzdá. Bude mít osm náměstků. Koaliční smlouvu v ponděl...

Už je jasno i v Moravskoslezském kraji. ANO, KDU-ČSL a ODS podepíší v pondělí koalici

14.října » ParlamentniListy.cz
Zástupci ANO, KDU-ČSL a ODS podepíší v pondělí v Moravskoslezském kraji koaliční smlouvu. Hejtmanem bude dosavadní rektor Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava a krajský lídr ANO Ivo Vondrák. Bude mít osm náměstků. Prvním náměstkem bude...
Jana Vildumetzová - Česká politička a pedagožka

Tato informační stránka o Ana Ivo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ana Ivo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes