15
new stories - click to show

Miroslav Jakubec

Related to

Vsetín navyšuje rozpočet! Získal dva silné sponzory, zapojí se i do chodu klubu

2.June » Hokej.cz
Už podle dosavadních posil je zřejmé, že Vsetín bude v nadcházející sezoně bojovat o postup do extraligy. Tradiční klub navíc posiluje i na poli partnerů: dosavadní sponzoři Climax a Kotrla výrazně navýší svoji podporu.

VHK ROBE Vsetín prohlubuje spolupráci s partnery Climax a Kotrla

1.June » VHK Vsetín
Klub - Vsetínští hokejisté získali před nadcházející sezonou další dvě velké posily. Jsou jimi společnosti Climax a Kotrla, které patří ke špičce ve svých oborech. Oba partneři podporovali VHK ROBE Vsetín již v minulosti, nyní dojde k výraznému pr...

Climax roste a nestíhá vyrábět. Majitel předává ve stínu expanze vedení firmy

3.May » Forbes
Zatímco část podnikatelů koronavirus drtí, jiní během pandemie trhají rekordy v obratech. Do té druhé kategorie patří i vsetínský výrobce stínění Climax Service. Firmě se daří zejména na zahraničních trzích, kam dodává šedesát procent své výroby, ...

Koronavirus za zataženou roletou. Výrobce žaluzií nestíhá vyrábět

26.August » Seznam Zprávy
Vsetínský výrobce stínění Climax jede jak nikdy – vyrobil miliontou žaluzii a za červen hlásí rekordní tržby 152 milionů.

Vsetínský výrobce žaluzií koupil švédskou firmu, cena překvapí

5.March » Seznam Zprávy
Vsetínský výrobce stínicí techniky Servis Climax získal 75procentní podíl ve švédské firmě Jaretegs Interiör AB.

Narozeniny

17.February » iHNED.cz
Úterý Jana Kotvalová (55), jednatelka, Hewlett-Packard Středa Josef Lát (48), předseda představenstva, Beneš a Lát Miroslav Študent (70), předseda představenstva, Siwatec Miroslav Jakubec (54), majitel, Servis Climax Enrique Vivas (38),...

Jak z hladkého plechu vzniká žaluzie. Ukážeme vám její výrobu

25.January » Seznam Zprávy
Jak začala jedna z největších firem na výrobu žaluzií a stínění? Z novomanželské půjčky deset tisíc korun. Na úplném začátku si její zakladatel Miroslav Jakubec přál zabezpečit rodinu. Dnes má jeho společnost Climax miliardové tržby.

Začínal na faře a v kulturním domě. Dnes ročně prodá žaluzie za miliardu

22.January » Seznam Zprávy
Tenhle příběh dost silně připomíná americký sen. Na jeho začátku je pětadvacetiletý táta, který se snaží uživit rodinu. Dnes zakladatel firmy Climax Miroslav Jakubec ročně prodá stínící systémy za miliardu a čtvrt.

Neuvěřitelný příběh. Z montéra byznysmenem, který zásobuje i Putina

17.January » Seznam Zprávy
Největší český výrobce stínící techniky, vsetínský Climax, výrazně posílí ve Švédsku. Kupuje tam společnost Jaretegs. Jak řekl pro Seznam Zprávy Miroslav Jakubec, zakladatel Climaxu, smlouva bude podepsaná v nejbližších týdnech.

Výrobce žaluzií Servis Climax chce odkoupit montážní firmu ve Švédsku

22.August » Euro.cz
Vsetínský výrobce stínící techniky Servis Climax chce odkoupit montážní firmu ve Švédsku, která by se měla stát zástupcem Climaxu na švédském trhu. Firma tak posílí export do Švédska. Smlouva by měla být podepsána v lednu. Climax by měl nejdříve o...
Ester Ledecká - Česká snowboardistka
ČSSD - Přední levicová politická strana
ČEZ, a.s. - Výroba a rozvod elektřiny, vody, plynu a páry
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO

Tato informační stránka o Miroslav Jakubec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Jakubec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes