15
new stories - click to show

Jan Janeček

Related to

Tresty v Čechách

19.October » Deník Referendum
Nový dokumentární cyklus ČT věnovaný mimořádným zločinům a jejich dobovému potrestání je výrazně kvalitnější než například Osudové lásky. Přesto i v něm jsou k vidění některé protivnosti.

Ústecká koalice pořádně zavrzala. Kvůli miliardovému úvěru

30.June » Ústecký deník
Spory ve vedení Ústí nad Labem gradovaly při projednávání úvěru. Koaliční strany se hádaly, zda si půjčit miliardu korun.

Válka Galů a Římanů na břehu Jizery

14.August » Haló noviny
Tradičně po řadu let v čase prázdnin pořádá OV KSČM Ústí nad Labem pod vedením Jany Vlkové čtrnáctidenní letní tábor pro děti. Tábor byl letos opět jako v předcházejícím roce na krásném místě v podkrkonoší nedaleko Jilemnice. 34 dětí včetně vedouc...

Krvavá noc na Zbraslavi. Po lahodném uzenáči přišla vražda starého flašinetáře

5.April » Reflex.cz
V Točné u tehdy středočeské Zbraslavi žil starý a osamělý flašinetář Jan Janeček. V červnu 1909 odjel na několik dnů do Prahy, aby si nechal opravit nástroj své obživy – flašinet (také kolovrátek) a po návratu sousedům vypravoval, „že se v Praze s...

Výjimečný počin

28.November » iHNed.cz
V rámci České ceny za architekturu jsou rovněž oceňovány výjimečné aktivity na poli architektury. Nominace, stejně jako hlasování, mají plně v rukou členové Akademie ČCA. Letos byla udělena tři ocenění za výjimečný počin.
Jan Tříska - Český herec
ČSSD - Přední levicová politická strana
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Jan Janeček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Janeček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes