15
new stories - click to show

Martin Jarolím Ředitel firmy Cream

Related to


Stories

Už se chystá stavba centra FABRIKA a "šestnáctky". Podívejte se, co nabídnou

17.October » Zlínský deník
Nový prostor pro využití volného času pro celou rodinu s důrazem na zdravý životní styl. Takové má být nové volnočasové centrum Fabrika. Šestnáctka zase nabídne vlídné přijetí, zázemí i nakupování.

Kultovní hospodu se stoletou tradicí nahradí kanceláře a obchody

11.October » iRegiony Impuls
Více než stoletá historie kdysi vyhlášené zlínské restaurace Monako definitivně skončila. Budovu naproti vlakovému nádraží poslaly stroje k zemi, místo ní vyroste pěti či šestipatrový objekt s obchody a kancelářemi.

Obchodní centrum Fabrika ve Zlíně má povolení, v patře bude ledová plocha

5.June » iDNES.cz
Velké komerční centrum Fabrika v továrním areálu ve Zlíně dostalo stavební povolení. S projektem za 1,5 miliardy korun nesouhlasí památkáři, klíčové však bylo stanovisko odboru kultury a památkové péče zlínského magistrátu, který souhlasí.

Obchodní centrum Fabrika ve Zlíně má povolení, vznikne i ledová plocha

5.June » iRegiony Impuls
Velké komerční centrum Fabrika v továrním areálu ve Zlíně dostalo stavební povolení. S projektem za 1,5 miliardy korun však nesouhlasí památkáři, klíčové však bylo stanovisko odboru kultury a památkové péče zlínského magistrátu, který souhlasí.

Zlín řeší trasu důležité cesty, s protnutím zóny nesouhlasí vlastník

16.December » iDNES.cz
Zlínská radnice plánuje, kudy povede část Prštenské příčky po pravém břehu řeky Dřevnice. Zvažuje tam kruhovou nebo světelnou křižovatku. Chystaná cesta výrazně uleví dopravě v centru. Další články k tématu: Zlín připravuje Prštenskou příčku, unik...

Zlín řeší trasu důležité cesty, s protnutím zóny nesouhlasí vlastník

16.December » iRegiony Impuls
Zlínská radnice plánuje, kudy povede část Prštenské příčky po pravém břehu řeky Dřevnice. Zvažuje tam kruhovou nebo světelnou křižovatku. Chystaná cesta výrazně uleví dopravě v centru.

Nový pohled na osobnost Tomáše Bati

25.November » Novinky.cz
Nadace Tomáše Bati představuje novou knihu, která přibližuje pohotovost Tomáše Bati: 99 trefných postřehů Tomáše Bati.

Dřív zde měl Baťa výzkum, nyní v budově vzniknou kanceláře a obchody

13.March » iDNES.cz
Proměna 64. tovární budovy v baťovském areálu v centru Zlína spěje do finále. Dříve sloužila jako centrum Baťových výzkumných ústavů. Po rekonstrukci za 300 milionů korun zde budou především kanceláře, obchody a nechybí ani parkoviště. Další článk...

Dřív zde měl Baťa výzkum, nyní v budově vzniknou kanceláře a obchody

13.March » iRegiony Impuls
Proměna 64. tovární budovy v baťovském areálu v centru Zlína spěje do finále. Dříve sloužila jako centrum Baťových výzkumných ústavů. Po rekonstrukci za 300 milionů korun zde budou především kanceláře, obchody a nechybí ani parkoviště.

Moravák na Moraváku: bývalou Moravskou typografii přestaví na 7 pater kanceláří

16.February » Brněnský deník
Brno /VIZUALIZACE/ – Ze zchátralé budovy moderní kanceláře. Budovu bývalé Moravské typografie na brněnském Moravském náměstí plánuje developer přestavět do konce roku.

Tato informační stránka o Martin Jarolím zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Jarolím" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes