15
new stories - click to show

Valdemar Jiruš

Related to

Po velké facce se k juniorům Liberce vrací Jiruš: Je před námi nová cesta

2.May » Hokej.cz
Květen bude tradičně patřit i oznamování změn ve vedení mládežnických celků, jednu z prvních ohlásil Liberec. Tamní juniorku přebírá znovu po pěti letech Valdemar Jiruš.

Ujčík obhájil Cenu Karla Metelky pro nejlepšího trenéra

5.June » Hokej.cz
Nejlepším trenérem Chance ligy byl sportovní manažery zvolen jihlavský Viktor Ujčík. Druhý nejvyšší počet hlasů dostal litoměřický David Bruk, třetí skončil benátecký Valdemar Jiruš.

Kdo se stane trenérem Chance ligy? Tohle jsou tři finalisté

5.June » Hokej.cz
Na hokej.cz pokračujeme ve vyhlašování individuálních cen z Chance ligy. Ve 20:00 zveřejníme, kdo z trojice David Bruk, Valdemar Jiruš a Viktor Ujčík získal Cenu Karla Metelky pro nejlepšího trenéra sezony.

Konec Benátek? Hokejisté Liberce budou posílat talenty do Litoměřic

6.May » iDNES.cz
Hokejový Liberec hledá po ukončení spolupráce s farmou v Benátkách nad Jizerou nový způsob, jak dostat do hry své talentované hráče. I kvůli tomu posílil trenérský štáb coby nový asistent Valdemar Jiruš.

PREVIEW: Benátky zůstávají věrné své filozofii. Nedoplatí na to sestupem?

7.September » Hokej.cz
Zatímco ostatní týmy přiváděly jednu zkušenou posilu za druhou, Benátky nad Jizerou podepsaly akorát Antonína Duška. Jinak znovu vsadí na mladý tým.

V Benátkách končí dva hráči a Špaček je zraněný. Cíl? Atakovat play off

22.July » Hokej.cz
Zásah do kádru. V Benátkách nad Jizerou neuspěli na zkoušce obránce Szymon Bieniek a pětadvacetiletý útočník Daniel Svoboda. Klub o tom informoval na své facebookové stránce.

Co bude s Benátkami? Jiruš chce víc zkušených, sestup je strašákem

17.March » Hokej.cz
Juniorům daly nejvíc prostoru v soutěži, k tomu pro Liberec ohrávaly i řadu talentů těsně po dvacítce. S tím, jak mužstvo během sezony omlazovaly, ale Benátky nad Jizerou postupně klesly z prvního místa Chance ligy až na pozice mimo play off. Teď mu…

Benátky odhalily kádr. Vyjdou jednání se dvěma zkušenými hráči?

5.August » Hokej.cz
Benátky nad Jizerou vstoupí i do nadcházejícího ročníku Chance ligy s hodně mladým kádrem. V jednání jsou ještě dvě zkušené posily, jinak je ale tým plný mladíků.

Sestava snů Liberce: V bráně hvězdy, divoká první obrana a Nedvěd!

20.May » iSport.cz
Extraligu hraje Liberec od roku 2002 a postupně hledal cestu, jak se stát opravdovou českou šelmou. Často dobře nakupoval na Slovensku, ale trvalo, než se stal fabrikou, která si věří a dovede urvat titul. Povedlo se mu to jednou v roce 2016, finále…

Sestava snů Liberce: V bráně hvězdy, divoká první obrana a Nedvěd!

16.May » iSport.cz
Extraligu hraje Liberec od roku 2002 a postupně hledal cestu, jak se stát opravdovou českou šelmou. Často dobře nakupoval na Slovensku, ale trvalo, než se stal fabrikou, která si věří a dovede urvat titul. Povedlo se mu to jednou v roce 2016, finále…

Ústečtí udeřili ve třetí třetině a tři body putují do severních Čech

7.December » HC Usti.cz
Jiří Cícha - B e n á t k y n/J. - Na ústecké hráče čekalo poslední utkání první části Chance Ligy, když zajížděli do Benátek nad Jizerou, které se nacházely v tabulce před naším celkem. V první třetině nebylo k vidění moc hezkých akcí a možná i prot…

Tato informační stránka o Valdemar Jiruš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Valdemar Jiruš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes