15
new stories - click to show

Filip Krejčí

Related to

Vrchařské bilancování Maverick Rescue 2023.

13.December » Motor-Max.cz
Warning : Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/320768/virtual/www/wp-content/themes/engage-mag/candidthemes/functions/hook-misc.php on line 123 ZHODNOCENÍ A ZÁVĚREČNÉ SOUHRN LETOŠNÍ SÉRIE MEZINÁRODNÍHO MISTROVSTV…

Pozor, konec mimořádných odpisů se blíží. Autosalony se chystají na nápor

4.October » Finmag
Mimořádné daňové odpisy hmotného majetku s rokem 2023 končí. Kdo tak například plánuje pořídit nové firemní auto, měl by si pospíšit. Pro zanesení hmotného majetku do účetnictví ve zrychleném režimu zbývají už jen tři měsíce. Autosalony už očekávají…

MČR v požárním sportu: Hasičky z Nových Homolí jsou po ranní stovce šesté, muži z Bělče třináctí

SOKOLOV - Druhým dnem pokračuje mistrovství ČR v požárním sportu, kde Jihočeský kraj reprezentuje výběr profesionálních hasičů a za dobrovolné hasiče muži z Bělče na Táborsku a ženy z Nových Homolí na Českobudějovicku.

Nejúspěšnější sportovc roku 2022 okresu Jindřichův Hradec

9.April » Dačice
Slavnostní vyhlášení Nejúspěšnějšího sportovce roku 2022 okresu Jindřichův Hradec se uskutečnilo v Třeboni. Svého zástupce mezi oceněnými měly i Dačice a byl jím Filip Krejčí. Gratulujeme.

Nejúspěšnější sportovc roku 2022 okresu Jindřichův Hradec

10.March » Dačice
Slavnostní vyhlášení Nejúspěšnějšího sportovce roku 2022 okresu Jindřichův Hradec se uskutečnilo v Třeboni. Svého zástupce mezi oceněnými měly i Dačice a byl jím Filip Krejčí. Gratulujeme.

Ostravské Divadlo Petra Bezruče je nominováno na divadlo roku

25.February » TV Polar
Divadlo Petra Bezruče je nominováno na Cenu divadelní kritiky v kategorii Divadlo roku 2022. Mezi nominovanými jsou dále Dejvické divadlo a Divadlo X10. Ceny divadelní kritiky jsou výroční ocenění za umělecké výkony v rámci českého divadla, udělovan…

Filip Krejčí z pedagogické fakulty složil pro Olomouc znělku

30.September » Žurnál Online
Téma pro Olomouc. Nová znělka, kterou pro město Olomouc složil Filip Tailor, občanským jménem Krejčí, z katedry hudební výchovy Pedagogické fakulty Univerzity Palackého. Znělku nahrála Moravská filharmonie Olomouc.

Dny evropského dědictví zvou do památek, podzemí, na věže i do čističky

9.September » iRegiony Impuls
Desítky bezplatně zpřístupněných památek, komentované prohlídky, přednášky i živou kulturu nabízejí v Olomouckém kraji nyní zahájené Dny evropského dědictví (DED). Velká část programu připadá na tento víkend.

Dny evropského dědictví jsou opět nabité programem

8.September » Hanácký Večerník
Olomouc opět slaví tradiční Dny evropského dědictví! Část doprovodného programu si můžete užít už během týdne, hlavní program však vypukne o víkendu 9. – 11. září. A těšit se můžete na krásné překvapení – Olomouc představí svou novou znělku! Součást…

Dny Evropského dědictví oživí náměstí i dvorky. Olomouc představí městskou znělku

8.September » Olomoucká Drbna
Nejen výjimečně zpřístupněné historické památky, ale také bohatý kulturní a doprovodný program po roce znovu přinášejí Dny evropského dědictví. V hanácké metropoli hlavní část akce začíná v pátek večerním divadelním představením, před kterým proběhn…

Olomouc opět slaví tradiční Dny evropského dědictví!

8.September » prvnizpravy.cz
Část doprovodného programu si můžete užít už během týdne, hlavní program však vypukne o víkendu 9. – 11. září. A těšit se můžete na krásné překvapení – Olomouc představí svou novou znělku!

Olomouc: Open-air, otevřené památky, koncerty i nová olomoucká znělka. Dny evropského dědictví opět nabité programem

7.September » ParlamentniListy.cz
Olomouc opět slaví tradiční Dny evropského dědictví! Část doprovodného programu si můžete užít už během týdne, hlavní program však vypukne o víkendu 9. – 11. září.

Tato informační stránka o Filip Krejčí zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Krejčí" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes