15
new stories - click to show

Helena Kadlečíková

Related to

Kam s dětmi? Školky na venkově nemají místo, vypomáhat jim musí Brno

17.February » iDNES.cz
Školky a školy na Brně-venkov už nepoberou děti z rodin, které se tam stěhují ve velkém. Starostové se domlouvají na spádových oblastech i s Brnem, protože vzájemně si už vypomáhat nedokážou. Další články k tématu: V Brně chybí školky. Politici uv...

Kam s dětmi? Školky na venkově nemají místo, vypomáhat jim musí Brno

17.February » iRegiony Impuls
Školky a školy na Brně-venkov už nepoberou děti z rodin, které se tam stěhují ve velkém. Starostové se domlouvají na spádových oblastech i s Brnem, protože vzájemně si už vypomáhat nedokážou.

Po návsi v Moravanech pobíhá jednorožec i smrtka. Místní slaví masopust

8.February » Brněnský deník
/VIDEO, FOTOGALERIE/ Dáte si škvarky? Ptá se malý jednorožec jednoho z obyvatelů Moravan na Brněnsku. Muž s nadšením přijímá. Stejně jako desítky dalších i on si druhou únorovou sobotu užívá tradiční masopust v obci.

Vesnici rozhádala invaze drobných chvostoskoků, padají i výhrůžky

26.August » iRegiony Impuls
Neměří ani dva milimetry, a přesto dokázal obrátit život v obci vzhůru nohama. Chvostoskok, členovec žijící v koloniích v půdě, už více než tři týdny sužuje obyvatele několika ulic v Moravanech u Brna. Ve velkém se jim nastěhoval do domů.

Vesnici rozhádala invaze drobných chvostoskoků, padají i výhrůžky

26.August » iDNES.cz
Neměří ani dva milimetry, a přesto dokázal obrátit život v obci vzhůru nohama. Chvostoskok, členovec žijící v koloniích v půdě, už více než tři týdny sužuje obyvatele několika ulic v Moravanech u Brna. Ve velkém se jim nastěhoval do domů. Další čl...
ODS - Politická strana

Tato informační stránka o Helena Kadlečíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Kadlečíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes