15
new stories - click to show

Jaroslav Kepka Český herec a dabér

Related to

Oldřich Daněk: Rudolfinská noc. Rozhlasová hra o Johannu Keplerovi v Praze

26.December » ČRo 2 - Praha
„Ani Bůh nemůže všechno. Nesmí lhát!“ Životopisná hra o cestě za svobodou ducha. V hlavních rolích Jaroslav Kepka, František Němec, Hana Maciuchová nebo Alois Švehlík.

Legátová, Fischerová, Bellová a další. Poslechněte si podmanivé vánoční povídky výrazných autorek

22.December » ČRo 3 Vltava
Štědrý den v české domácnosti podle Biancy Bellové nebo vánoční příběh italsky píšící nobelistky Grazie Deleddové. Zpříjemněte si advent a sváteční dny poslechem povídek.

Emil Vachek: Zlá minuta. Český Maigret vyšetřuje vraždu mladé služky během štědrovečerní noci

19.December » ČRo
Detektivka z první republiky s Bohušem Záhorským v roli inspektora Klubíčka. Zvukově působivá atmosféra i noblesní nadhled hlavního hrdiny v přesné režii Jiřího Horčičiky řadí hru do zlatého fondu Českého rozhlasu.

Pavlát, Leo: Osm světel

19.December » iLiteratura.cz
Předvánoční období s sebou přináší také rozjímání, určité usebrání a sumarizaci odcházejícího roku. Hektický způsob života se alespoň na chvilku zpomalí a my dostáváme možnost intenzivněji vnímat duchovnější stránky života. Pomoci nám v tom mohou ...

Fjodor Michajlovič Dostojevskij: Bílé noci. Slavný lyrický příběh o nenaplněné lásce

21.November » ČRo
Gabriela Vránová jako křehká, temperamentní a neodolatelně půvabná Nastěnka a Jaroslav Kepka jako snílek Nikolaj ve výjimečném poetickém obraze sblížení i míjení duší. Zdařilou rozhlasovou adaptaci Dostojevského „sentimentálního románu ze vzpomíne...

Ondřej Kepka napsal knihu o mámě herečce Gabriele Vránové (†78): Jak jsme se viděli naposledy

14.November » Blesk.cz
Učitelka Hajská ze seriálu My všichni školou povinní a Anička Čiháková z Chalupářů. Gabriela Vránová (†78) ale byla hlavně manželka a matka. Jediný syn Ondřej Kepka (52) o ní napsal knihu. A nevyhnul se popisu ani těch nejhorších momentů.

Kulda Kulíšek. Roztomilá pohádka s Jaromírem Hanzlíkem a Karlem Högerem

16.September » Radio Junior
Jaké dobrodružství spolu prožijí malý medvídek Kulda Kulíšek, pejsek Hafík Tkanička, medvěd Chlupáč a tulák?

Poslední rozloučení se Zdenkou Procházkovou (†95): Zákaz Jelínkovi?!

8.September » Aha!
Sestřenice, bratranec, tajný přítel a řada přátel z branže se loučili v kapli svatého Václava na Vinohradském hřbitově s herečkou Zdenkou Procházkovou (†95). Chyběl jen Rudolf Jelínek (86) alias major Hradec z Třiceti případů majora Zemana. Ač pat...

Jana Knitlová: Kdo miluje dobrou knihu. Hra pro pamětníky s Klárou Jernekovou v hlavní roli

5.September » ČRo
Klára Jerneková, Jaroslav Kepka, Bedřich Prokoš a Čestmír Řanda v lehce sentimentálním příběhu s přiměřeně výchovným posláním. Hru Jany Knitlové Kdo miluje dobrou knihu uvádíme v obnovené premiéře po více než třiceti letech. Poslouchejte on-line p...

Miloň Čepelka: Freony. Fantazijní černá historka se Simonou Stašovou a Václavem Vydrou

12.July » ČRo 2 - Praha
Jméno autora je pro posluchače jistě tou nejlepší pozvánkou. Hra, ve které se fantazii a absurdním nápadům meze nekladou, se Simonou Stašovou a Václavem Vydrou.

Miloň Čepelka: Freony. I když je ve hře ekologie, je to vlastně minihoror

11.July » ČRo
Jméno autora je pro posluchače jistě tou nejlepší pozvánkou. Hra, ve které se fantazii a absurdním nápadům meze nekladou, se Simonou Stašovou a Václavem Vydrou.

Tato informační stránka o Jaroslav Kepka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Kepka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes