15
new stories - click to show

Vladimír Klepáč

Related to

Policie natočila dronem cestu ničivého tornáda

21.July » Novinky.cz
Jihomoravští policisté zveřejnili video z dronu, který zaznamenal 25kilometrovou trasu tornáda po třech týdnech od přírodní katastrofy. Tornádo za sebou zanechalo stovky zničených domů, o život přišlo šest lidí.

Záložáci pomohli Moravě, teď se pustí do covidu

12.July » Novinky.cz
Při likvidaci následků ničivého tornáda na jižní Moravě pomáhají vedle hasičů, policistů a vojáků také příslušníci aktivních záloh. Ti by navíc měli od poloviny července nastoupit do národního očkovacího centra v pražské O2 areně, aby vystřídali n...

S likvidačními pracemi po tornádu bude moci vypomoct až 1000 vojáků

1.July » Novinky.cz
S likvidačními pracemi v obcích poničených tornádem a vichřicí v Jihomoravském a Ústeckém kraji může vypomoct až 1000 vojáků s potřebnou technikou. Na čtvrtečním zasedání to schválila vláda, informoval na Twitteru ministr obrany Lubomír Metnar (za...

Zdravotníci: Nechoďte ve zničených obcích v žabkách!

1.July » Novinky.cz
Obce na moravském Podluží zničené tornádem jsou nyní gigantickou stavbou, na což nesmějí hlavně dobrovolníci zapomínat. Vyzývají je k tomu zdravotníci, kteří v nich denně ošetřují desítky naštěstí většinou lehkých poranění.

Jižní Morava řeší, kam pošle v září děti ze škol, které zničilo tornádo

29.June » Novinky.cz
Zatím bez odpovědi zůstává otázka, kam budou od září docházet děti z oblastí na Hodonínsku, kde školy vážně poničilo čtvrteční tornádo. Není totiž jasné, zda se všechny budovy podaří do začátku nového školního roku opravit.

Ministerstvo nevysvětlilo, proč zavedlo povinné testování u živnostníků a malých firem

28.June » Novinky.cz
Nejvyšší správní soud (NSS) v pondělí oznámil, že zrušil další z opatření, jimiž ministerstvo zdravotnictví prosazovalo restrikce v rámci boje s epidemií koronaviru. Soud vyhověl několika podaným návrhům a dvěma rozsudky zrušil některé články mimo...

Vyhrál Stanley Cup, teď leze po střechách a odklízí trosky

27.June » Novinky.cz
Ani vteřinu nezaváhal hokejista Michal Kempný, když uviděl následky tornáda, které zdevastovalo několik obcí na Hodonínsku a Břeclavsku včetně Lužice, kde bydlí jeho rodina. Okamžitě sedl do auta a vyrazil pomáhat.

Hodonínský kulturní dům i zimní stadion zaplnily dary lidí

26.June » Novinky.cz
Dokladem toho, jak velká je vlna solidarity s těmi, které tornádo na jižní Moravě připravilo o střechu nad hlavou, je kulturní dům a zimní stadion v Hodoníně. Obě zařízení doslova praskají ve švech.

Tornádo zdevastovalo i hřbitov v Hruškách

26.June » Novinky.cz
Poměrně náročná bude rekonstrukce hřbitova v Hruškách na Břeclavsku, jemuž se také nevyhnulo tornádo. Zhruba devadesát procent hrobů je poškozených.

V Lužicích zemřela při tornádu těhotná žena

25.June » Novinky.cz
Těhotná žena původem ze Slovenska zemřela při čtvrtečním řádění tornáda v Lužicích na Hodonínsku. Uvedl to Radiožurnál s odkazem na slovenské ministerstvo zahraničí.

FOTO: Tornádo zanechalo spoušť v Lužicích

25.June » Novinky.cz
Několika obcemi na Hodonínsku a Břeclavsku se ve čtvrtek vpodvečer prohnalo tornádo. Ničilo budovy, auta, domy, vyvracelo stromy a rozbíjelo okna. Jednou ze zasažených obcí byly také Lužice u Hodonína.

Nevídaná vlna solidarity. Lidé během pár hodin poslali obětem tornáda desítky milionů

25.June » Novinky.cz
Přírodní katastrofa na jižní Moravě zvedla nevídanou vlnu solidaritu s obětmi a postiženými obcemi. Na pomoc občanům postiženým řáděním tornáda na Břeclavsku a Hodonínsku lidé prostřednictvím několika sbírek během pár hodin poslali desítky milionů...

Tato informační stránka o Vladimír Klepáč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Klepáč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes