Tomáš Koláčný

Related to

Zastupitelstvo Králova Pole zamítlo revitalizaci stadionu v ulici Srbská

9.October » Brněnská Drbna
Obyvatelé žijící v blízkosti městského stadionu v ulici Srbská mají prozatím vyhráno. Na základě jejich nesouhlasu s renovací a rozšíření stadionu fotbalového klubu Zbrojovka Brno, zastupitelstvo městské části Brno-Královo pole rozhodlo jednoznačn...

Pozitivní na Covid-19 je pouze brněnská primátorka. Ostatní radní jsou zdraví

1.October » Brněnský deník
Z vedení města Brna onemocněla koronavirem pouze primátorka Markéta Vaňková. Po jejím pozitivním testu se většina radních musela nechat otestovat, výsledky měli negativní.

Proměna džungle v Novém Lískovci. Na úbočí kopce vznikne nové sportoviště

29.September » Brněnský deník
Na místě zarostlé plochy na okraji sportovního areálu Pod Plachtami získají obyvatelé brněnského Nového Lískovce zcela nové přírodní hřiště.

Výstava na Pohořelci láká návštěvníky na proměny města od roku 1900 a na vize budoucnosti Brna

13.September » Brněnská Drbna
Vnímat rozvoj města jako nikdy nekončící příběh. Příběh, do kterého každá generace připíše něco nového. Takovou příležitost chce dát lidem letošní ročník akce „Kam kráčíš, Brno?“.

Mezi Líšní a Vinohrady vyroste nový PumpTrack pro cyklisty i skatery

7.September » Brněnská Drbna
Mezi Vinohrady a Líšní vznikne díky participativnímu rozpočtu Dáme na vás cyklopark. Takzvaný pupmtrack bude vhodný jak na kolo, tak pro skateboradisty, bruslaře nebo milovníky koloběžek. Dráha vyjde na 2,3 miliardy a vyrobí ji švýcarská firma.

Brno podpoří malé začínající podnikatele, na kreativní vouchery poskytne 4 a půl milionu

6.September » Brněnská Drbna
Na letošní kreativní vouchery poskytne Brno čtyři a půl milionu korun. Vouchery ve formě jednorázové finanční podpory v maximální výši 100.000 korun pomáhají vytvořit spolupráci mezi jihomoravskými malými a středními podniky a regionálními kreativ...

Brno poskytne čtyři a půl milionu na kreativní vouchery

5.September » Seznam Zprávy
Na letošní kreativní vouchery poskytne Brno čtyři a půl milionu korun. Vouchery ve formě jednorázové finanční podpory v maximální výši 100.000 korun pomáhají vytvořit spolupráci mezi malými a středními podniky a kreativci.

Vodu i ovzduší v Brně prozkoumají vědci z univerzit. Chtějí je zlepšit

28.August » Brněnský deník
Kvalitnějšího ovzduší a vody se v budoucnu dočkají Brňané díky monitorovacím projektům. Tým z Vysokého učení technického zmapuje kvalitu vody. Vědci z Masarykovy univerzity se zase zaměří na stav ovzduší po celém městě.

Janáčkovo kulturní centrum: techniku sálu dají pod zem

28.August » Brněnský deník
Průchod z budoucího Janáčkova kulturního centra do Besedního domu v Brně bude pod zemí. Stejně tak technologické zázemí koncertního sálu. Nedávno jejich umístění potvrdili brněnští radní.

Ovzduší a vodu v Brně zmonitorují univerzity. Hledat budou léky i nečistoty

27.August » iRegiony Impuls
Dvě největší brněnské univerzity prověří, v jakém prostředí obyvatelé města žijí. Zaměří se na složení vody i výskyt nečistot v ovzduší.

V Brně budou kontrolovat čistotu vody. Přáli si to obyvatelé města

27.August » ČtiDoma.cz
Kvalitu vody v Brně budou zkoumat odborníci z Vysokého učení technického, zjistí přítomnost znečišťujících látek. Budou se tak... Zpravodajství

Přítomnost znečišťujících látek v brněnské vodě bude zkoumat VUT

26.August » Odpady iHNed.cz
Kvalitu vody v Brně budou zkoumat odborníci z Vysokého učení technického (VUT), zjistí přítomnost znečišťujících látek. Budou se tak podílet na projektu, který vzešel od obyvatel města z participativního rozpočtu. Město za něj zaplatí téměř tři mi...

Tato informační stránka o Tomáš Koláčný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Koláčný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes