15
new stories - click to show

Jiří Kopecký

Related to

Vážení cestující, v Koštově vám vlak nezastaví ani na znamení. Jeďte busem

13.December » Ústecký deník
/FOTO, VIDEO/ Nový jízdní řád platný od 11. prosince přinesl nepříjemnou změnu na lince U5 Ústí nad Labem – Bílina. Vlaky přestaly stavět na zastávce Koštov.

Buzny v akci: Vražda na Slovensku nás děsí. K vlně nenávisti stačilo i Prostřeno

17.October » Orlický deník
/ROZHOVOR/ Na svém instagramovém profilu ukazují každodennost, vaří, rekonstruují dům a inspirují mladé lidi, kteří přemýšlí o své sexualitě. Partneři a influenceři Jiří Kopecký a František Menclík z Chocně bourají mýty o mužích v kuchyni a u konzer…

Cesty operních pěvců olomouckého divadla v 19. století

7.August » Rádio Proglas
"Opera často byla jedinou platformou, kde se trochu dalo svobodně něco říct, protože lidé neměli tolik možností se vyjádřit třeba k politice – a cenzura samozřejmě fungovala na plné obrátky," popisuje muzikolog doc. Jiří Kopecký hudební divadlo 19. …

Rodina Kopeckých drží speleologickou rodinnou tradici na Broumovsku. Prozkoumala tady už 185 jeskyní

26.January » ČRo Hradec Králové
Vypravíme se na Broumovsko a představíme vám práci tamních jeskyňářů. Do broumovského podzemí nás rádi vezmou Jiří Kopecký starší a Jiří Kopecký, otec a syn.

Rodina Kopeckých drží speleologickou rodinnou tradici na Broumovsku. Prošla už tady 185 jeskyněmi

26.January » ČRo Hradec Králové
Vypravíme se na Broumovsko a představíme vám práci tamních jeskyňářů. Do broumovského podzemí nás rádi vezmou Jiří Kopecký starší a Jiří Kopecký, otec a syn.

Speleologové objevili v Kočičích skalách na Ostaši dvě desítky jeskyní

4.December » iDNES.cz
Speleologové zmapovali pseudokras v Kočičích skalách na úpatí stolové hory Ostaš v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko. V nevelkém pískovcovém skalním městě překvapivě odhalili 21 jeskyní.

Velbaba

16.June » Turistika.cz
Tento částečně zalesněný hřbet o nadmořské výšce 464,2 m n. m. (dříve bylo udáváno až 481 m n. m., ale přesnějšími měřeními byla zjištěna ta nynější, i když se současným vybavením bychom nejspíše zjistili opět jinou nadmořskou výšku) by se dal…

Chcete cvičit? Raději si zavolejte předem nebo počítejte s chvilkou čekání

18.May » Orlický deník
/FOTO/ Přišel konečně čas, aby lidé vyndali z tmavých koutů skříní a šaten sportovní tašky. Přemáchli oblíbené sportovní oblečení a vyrazili.

Nový nástroj na regulaci spárkaté zvěře se myslivcům nezamlouvá

17.January » Hradecký deník
Místo oplocenek odstřel zvěře? Od 1. ledna platí nové doby lovu vybraných druhů spárkaté zvěře. Myslivcům se ale nové nařízení o odstřelu spárkaté zvěře nezamlouvá. Podle ministerstva je to ovšem účinný nástroj k regulaci stavu jelenů, srnců, daňků …

Tato informační stránka o Jiří Kopecký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Kopecký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes