Pavel Kopřiva

Vztahuje se k

Potravinářská inspekce zakázala středoamerický med. Píše se na něm, že pochází z EU

11:55 » Plzeň.cz
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) nařídila firmě NATU s.r.o., aby neprodleně stáhla z nabídky nevyhovující med „Květový pomerančový med“ v balení 250g, s označením data minimální tr…

Z medu z Domažlicka se po analýze pylů vyklubala surovina ze střední Ameriky

15:50 » Aktuálně.cz
Na českém trhu se objevil med, který je podle laboratorní analýzy původem ze střední Ameriky, avšak na etiketě byla jako země původu označeno Česko.

Med nebyl z Česka ani ze Španělska. Inspekce ho kvůli klamavým údajům zakázala

14:41 » Novinky.cz
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) nařídila obchodníkovi stáhnout z nabídky med označený klamavými údaji o původu. Med nepocházel ani z českého včelařství, ani ze Španělska, jak uváděl e-shop, ale ze Střední Ameriky, informoval mluv...

Kapusta z Polska s jedem

9.listopadu » Aha!
Kapusta z Polska (na snímku) plná jedu! Inspektoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce odhalili v českých obchodech hlávkovou kapustu z Polska obsahující nadlimitní množství látky proti hmyzím škůdcům.

Obchodní řetězec Tesco prodával kapustu s nadlimitním obsahem pesticidu

9.listopadu » Plzeň.cz
V rámci cílených kontrol cizorodých látek v sortimentu čerstvého ovoce a zeleniny zjistila kontrola Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) nevyhovující šarži potraviny „Kapusta volná“ v …

Tesco prodávalo polskou kapustu plnou pesticidů, limit překročila šestnáctkrát

8.listopadu » Aktuálně.cz
Státní zemědělská a potravinářská inspekce našla v děčínském obchodě Tesco kapustu, která obsahovala pesticid chlorpyrifos v nadlimitním množství.

Inspekce našla v Tescu jedovaté kapusty! Hrozí mu tučná pokuta

8.listopadu » tn.cz
Potravinářská inspekce v hypermarketu Tesco odhalila jedovaté kapusty. Zelenina dovezená z Polska měla vysoký obsah pesticidů, které se používají na hubení škůdců. Společnosti tak hrozí vysoká pokuta.

Inspekce našla v Tescu polskou kapustu s velkým množstvím pesticidu

8.listopadu » Lidovky.cz
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) našla v děčínském obchodě řetězce Tesco kapustu, která obsahovala pesticid chlorpyrifos v množství, které šestnáctkrát přesahovalo limit. Další články k tématu: Tesco zvýší zaměstnancům obchodů zák...

Pozor při nákupu v Tescu. Polská kapusta je napěchovaná jedovatým pesticidem

8.listopadu » EuroZprávy.cz
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) našla v děčínském obchodě řetězce Tesco kapustu, která obsahovala pesticid chlorpyrifos v množství, které šestnáctkrát přesahovalo limit.

Jedovatý mák se do jídla nedostane. Inspekce ho objevila v Třebíči

7.listopadu » Třebíčský deník
Třebíč – Celkem 22 tun máku se šestinásobně překročeným limitem pro pesticid carboxin objevila v Třebíči před několika dny potravinářská inspekce. A okamžitě zakázala jeho distribuci na tuzemský trh, aby nebyli ohroženi spotřebitelé.

Tato informační stránka o Pavel Kopřiva zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Kopřiva" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes