15
new stories - click to show

Petr Kořán

Related to

14 juniorů a 10 nováčků za Vary? Nic v tom nehledejte, říká Pešout

3.March » Hokej.cz
Vítkovice slaví záchranu, ale Karlovy Vary jim to v 51. kole značně ulehčily. Do Ostravy totiž přijely s dost omlazeným výběrem, který schytal vysokou porážku 2:8. Co k tomu Energii vedlo?

Další problém pro Kladno. Vary přijely do Vítkovic s juniory

3.March » Hokej.cz
Čtveřice mužstev na dně extraligové tabulky bojuje o každý bod, cestu za jistotou záchrany by dnes patrně měli mít otevřenou hokejisté Vítkovic. Karlovy Vary totiž na dlouhý trip poslaly téměř juniorský tým.

Litvínov play off hrát nebude, od Energie schytal devítku

26.February » Hokej.cz
Jediné středeční utkání DHL Superpoháru mělo jasného favorita, což se také potvrdilo na ledě. Karlovy Vary nasázely Litvínovu devět gólů, na čemž se podílelo osm různých střelců. Pouze Petr Rozhon se v úvodu trefil dvakrát.

Mistrovství Evropy třídy Fireball – stříbro pro Českou republiku

3.June » e-sportfoto.cz
Od neděle 25. do pátku 31. května se na Lipně v Černé v Pošumaví jelo mistrovství Evropy třídy Fireball za účasti 47 lodí ze sedmi zemí. Odjelo se všech deset plánovaných rozjížděk navzdory předpovědi, která slibovala větru jen málo. Nakonec si zá...

Na Lipně skončilo stříbrem pro Česko mistrovství Evropy v jachtingu třídy Fireball

Od neděle 26. května do pátku 31. května 2019 se na Lipně v Černé v Pošumaví jelo mistrovství Evropy třídy Fireball za účasti 47 lodí ze sedmi zemí. Odjelo se všech deset plánovaných rozjížděk navzdory předpovědi, která slibovala větru jen málo. N...

Tato informační stránka o Petr Kořán zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kořán" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes