15
new stories - click to show

David Kostin

Related to

S&P 500 na cestě k medvědímu trhu. Akciím ještě nedochází celé riziko, upozorňují Goldman Sachs a Morgan Stanley

13.June » Patria Online
Ani po rychlém výprodeji akcie ještě plně neodrážejí rizika, která se objevila před korporátními zisky a poptávkou spotřebitelů, domnívají se analytici Morgan Stanley a Goldman Sachs Group.

Ekonomické prostředí zase nahrává technologiím, ale jen některým, říká stratég Goldman Sachs

5.April » Kurzy.cz
Goldman Sachs nepočítá s recesí, ale úvahy o ní ovlivňují chování řady investorů. Pro Bloomberg to uvedl hlavní stratég banky David Kostin. Podle něj jde o hlavní důvod, proč si v poslední době vedly dobře technologické společnosti a firmy se silnou…

Ekonomické prostředí zase nahrává technologiím, ale jen některým, říká stratég Goldman Sachs

5.April » Patria Online
Goldman Sachs nepočítá s recesí, ale úvahy o ní ovlivňují chování řady investorů. Pro Bloomberg to uvedl hlavní stratég banky David Kostin. Podle něj jde o hlavní důvod, proč si v poslední době vedly dobře technologické společnosti a firmy se silnou…

Technologie budou opět pod tlakem kvůli růstu sazeb, říká akciový stratég Goldman Sachs

10.March » Patria Online
David Kostin, který působí jako hlavní akciový stratég v Goldman Sachs, hovořil na Bloomberg Markets o svém pohledu na další dění na akciových trzích.

Vybíráte akcie na letošní rok? Goldman Sachs nabízí pár tipů pro inspiraci

4.January » Patria Online
Startují rok stejným způsobem, jakým se budou vyvíjet i v budoucnu? První obchodní den roku 2022 byl pro akcie optimistický, ale investoři jsou ohledně výhledu na tento rok rozdělení.

Valuace zůstanou vysoko a dlouhodobá návratnost bude kolem 6 %, predikuje hlavní stratég Goldman Sachs

17.August » Patria Online
David Kostin je hlavním akciovým stratégem v Goldman Sachs a na Bloomberg Markets hovořil o nových predikcích, podle kterých by se index S&P 500 měl na konci letošního roku pohybovat kolem 4 700 bodů a v roce 2022 by měl uzavřít na 4 900 bodech.

Bouřlivá dvacátá léta neskončila. Akciové trhy půjdou ještě více nahoru, věří býci z Wall Street

16.August » Kurzy.cz
Není moc důvodů se domnívat, že akcioví býci zažijí zjevení a že akciový index S&P 500 zdvojnásobí svou hodnotu oproti pandemickým minimům. Přesto však mají několik motivů držet se své víry v akciový trh.

Goldman Sachs: V dalších kvartálech mohou akcie narážet na vyšší sazby a daně. S těmito třemi typy akcií na to můžete vyzrát

26.July » investicniweb.cz
Podle investiční banky Goldman Sachs by zvýšená inflace a možné zvyšování daní měly do konce letošního roku i v roce 2022 limitovat růstový potenciál akciového trhu. Zkraje července i proto tým stratégů banky vedený Davidem Kostinem navrhl tři cesty…

Perly týdne: Nová sázka na elektromobilitu, zpomalující oživení a odkupy opět v kurzu

23.July » Patria Online
Poměr cen zlata a stříbra se pohybuje na historickém standardu, David Kostin predikuje zpomalující růst a za atraktivní považuje technologie a průmysl.

Zpráva: Goldman Sachs: S&P 500 může letos vstoupit do medvědího trendu

11.March » Akcie.cz
Hlavní investiční stratég Goldman Sachs nově predikuje hodnotu indexu S&P 500 na konci letošního roku na 2 450b.

Goldman Sachs: Typické IPO je zmetek

6.October » Kurzy.cz
Zájem investorů o nově upisované akcie je mimořádný. Jak ale upozorňují analytici z americké banky Goldman Sachs, s většinou primárních úpisů nemají investoři pozitivní zkušenost.

Goldman Sachs: Dejte už ruce pryč od technologií a zejména softwaru

23.June » Kurzy.cz
Valuace růstových akcií je vysoko a platí to zejména o softwarových společnostech. Jejich valuační násobky leží totiž podle banky Goldman Sachs nejvýše od technologické bubliny.
Ester Ledecká - Česká snowboardistka

Tato informační stránka o David Kostin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Kostin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes