15
new stories - click to show

Petr Koubský

Related to

Vývoj bojů: Rusko představuje nové zbraně pro armádu, ale ani tato Potěmkinova vesnice si na Ukrajině nezabojuje

17.August » Deník N
Letadlové lodě, nová letadla, robotický pes zabiják nebo automatické nákladní auto. Sny ruské armády jsou pestré. Kdo nebo co zaútočil/o v úterý na Krymu. Jak je to s útěkem Rusů z Krymu – co říkají statistiky. Mapy dne: Pisky a Bachmut – jaká je ta…

Plodková čte Koubského: Dějiny Ruska (díl 7.)

16.August » Deník N
Dnes si můžete poslechnout další část mimořádného textu Dějiny Ruska od Petra Koubského, který pro Deník N načetla herečka Jana Plodková. Kapitola sedmá: Tahle země nefunguje.

Amazon koupil výrobce chytrých vysavačů. Ty posílají data o domácnostech, kde uklízí, upozorňuje Koubský

12.August » Český rozhlas
Americký gigant v oblasti e-komerce a cloudových technologií Amazon se rozhodl koupit výrobce chytrých vysavačů iRobot. Za společnost zaplatí téměř dvě miliardy korun. Firma tak pod sebou bude mít další investici do robotů, kteří u svých majitelů sb…

Amazon koupil firmu chytrých vysavačů, které dovedou zmapovat prostory a plánek poslat do centrály firmy, říká novinář Koubský

Amazon se rozhodl koupit výrobce chytrých vysavačů iRobot. Stroje dokážou sbírat data o domácnostech. Obavy o soukromé údaje uživatelů vyjadřuje řada amerických médií.

Plodková čte Koubského: Dějiny Ruska (díl 6.)

10.August » Deník N
Dnes si můžete poslechnout další část mimořádného textu Dějiny Ruska od Petra Koubského, který pro Deník N načetla herečka Jana Plodková. Kapitola šestá: Válka a přepsání světa.

Výlety N: Napříč přes Brdy, jediné hory, kde můžete dostat závrať při pohledu vodorovným směrem

9.August » Deník N
Jak si užít Brdy a aspoň trochu je pochopit, když tomu chcete věnovat jen jeden den? Zde je návod, stačí přidat boty a batoh.

Facebook už mladé zpátky nedostane. Změna by mohla odradit i starší cílovou skupinu, tvrdí expert

5.August » Český rozhlas
Sociální síť TikTok je založena na zobrazování nepřetržitého proudu krátkých zábavných videí doplněných hudbou a efekty. Nastolila tak nový trend mezi sociálními sítěmi. Zvyšující se obliba sítě TikTok ovlivňuje i zaběhlé sociální sítě jako Facebook…

Facebook už mladé zpátky nedostane. Změna by mohla odradit i jeho starší cílovou skupinu, tvrdí expert na sociální sítě

Sociální sítě Facebook i Instagram uvažují o proměně. Důvodem je rostoucí obliba sítě TikTok a způsob jakým funguje.

Plodková čte Koubského: Dějiny Ruska (díl 5.)

2.August » Deník N
Dnes si můžete poslechnout další část mimořádného textu Dějiny Ruska od Petra Koubského, který pro Deník N načetla herečka Jana Plodková. Kapitola pátá: Dvě revoluce, mužikův omyl a ocelový muž.

Před našimi drony se stejně neschovají, říká mluvčí ukrajinské skupiny Aerorozvidka

2.August » Deník N
K letošním ukrajinským legendám se už stihla zařadit skupina IT odborníků, hackerů a nadšenců do bezpilotního létání, která nese jméno Aerorozvidka. Její drony, které si sama navrhla a vyrábí, levnější a početnější než normální armádní výzbroj, jsou…

Plodková čte Koubského: Dějiny Ruska (díl 4.)

27.July » Deník N
Dnes si můžete poslechnout další část mimořádného textu Dějiny Ruska od Petra Koubského, který pro Deník N načetla herečka Jana Plodková. Kapitola čtvrtá: Kateřina, Napoleon a bolševici.

Kouřové signály z Hřenska signalizují, že změna světa definitivně dorazila i k nám

26.July » Deník N
Souvisejí častější lesní požáry s globální klimatickou krizí? Jednoznačně ano – bez ohledu na to, že oheň v Českosaském Švýcarsku nejspíš zapálil neopatrný výletník.

Tato informační stránka o Petr Koubský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Koubský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes