15
new stories - click to show

Josef Koukolíček

Related to

Bývalý partner Borhyové v problémech: ŽALOBA KVŮLI PEKLU NA DOVOLENÉ!

24.August » Aha!
Zvracení, horečka, průjmy! Vážné střevní potíže postihly desítky Čechů na řeckém ostrově Kréta. Ti teď chystají žalobu na cestovní kancelář Pantour, která patří expartnerovi moderátorky Lucie Borhyové (41) Nikovi Papadakisovi (43).

Desítky Čechů nakažených na Krétě chtějí žalovat cestovku: Je mezi nimi i známý zpěvák

22.August » Blesk.cz
Čeští turisté na Krétě zažívali muka. Několik desítek z nich začalo trpět vážnými střevními potížemi. Zdecimovaní dovolenkáři teď sepisují hromadnou žalobu na cestovní kancelář. Ta namítá, že v oblasti řádí viróza, se kterou se potýkají i jiné hot...

Eda ze seriálu Most! a další Češi mají po dovolené: Střevní peklo, říká Michal Isteník

21.August » eXtra.cz
Několik desítek českých turistů se na Krétě v posledních dnech nakazilo střevním onemocněním. Nyní sepisují hromadnou žalobu na cestovní kancelář Pantour. Mezi nimi je i herec Michal Isteník (36), kterého lidé znají ze seriálu Most!, v němž ztvárn...

Místo luxusního apartmá jen kajuta bez oken? Na co si dát pozor při koupi dovolené na zaoceánském parníku

17.April » Seznam Zprávy
Místo hotelu zaoceánský parník. Zní to jako dokonalá dovolená plná romantiky. Na co si dát pozor, aby tomu tak skutečně bylo?

Tato informační stránka o Josef Koukolíček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Koukolíček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes