Jan Kozdas

Vztahuje se k

Kopil starou nemocnici, rád by získal i faru

19.ledna » Znojemský deník
Znojmo - Společnost Nailis77 ze Znojma zřejmě získá bývalou faru v tamní Vídeňské ulici. Doporučili to na svém posledním zasedání radní. Záměr ale musí ještě posvětit zastupitelstvo.

Zchátralý altán ve Znojmě získá radnice. Opraví ho za dva miliony korun

6.října » Znojemský deník
Znojmo - Sešlý altán u Středního parku v centru Znojma změní vlastníka a dočká se oprav. Chystané převody doporučili zastupitelům schválit radní.

Loucký klášter může být národní památkou. Vláda rozhodne do konce roku

29.listopadu » Deník.cz
Znojmo - Dárek k letošnímu výročí královského města možná dostane od české vlády Znojmo. Ministři rozhodnou, zda na návrh ministerstva kultury zapíší mezi národní kulturní památky Loucký klášter.

Louka může být národní památkou. Vlláda rozhodne do konce roku

29.listopadu » Znojemský deník
Znojmo - Dárek k letošnímu výročí královského města možná dostane od české vlády Znojmo. Ministři rozhodnou, zda na návrh ministerstva kultury zapíší mezi národní kulturní památky Loucký klášter.

Moravský Krumlov ošetří nemocné stromy v zámeckém parku. Po deseti letech

28.srpna » Znojemský deník
Znojmo – Ošetřit staré a poškozené stromy, pokácet ty, které ohrožují lidi a vysázet stromy a keře nové plánuje vedení Moravského Krumlova v zámeckém parku. V těchto dnech úředníci města zveřejnili výzvu, na kterou by měly reagovat specializované ...

Opraví cennou renesanční kapli. Využití domu znojemská radnice hledá

31.května » Znojemský deník
Znojmo – Odedávna v něm je lékárna, sídlilo tam nakladatelství, poté dům s historickým názvem U Zlaté koruny sloužil různým nájemníkům k bydlení. Nyní je prázdný, až na lékárnu, a na další využití čeká. Hodnotný je už svou polohou na zlatém kříži ...

Tato informační stránka o Jan Kozdas zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Kozdas" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes