15
new stories - click to show

Martin Kozumplík

Related to

Jak kultura přežije zimu? Z cen energií máme hrůzu, lidí chodí méně, shodují se pořadatelé

29.October » CNN Prima NEWS
Kultura v České republice trpí. Byla jedním z nejpostiženějších sektorů během covidové pandemie, po skončení lockdownů neustále zápasí se sníženým zájmem lidí a aktuálně ji trápí ceny energií. Přinášíme proto svědectví pořadatelů z několika kulturní…

Martin Kozumplík: Investice do hudební scény je moje vášeň

14.September » Frontman.cz
Martine, láska k hudbě u tebe byla zřejmá už v době, kdy v Brně Indies počátkem devadesátých let provozovali CD bazar. Milan Páleš o tobě mluvil jako o jednom z nejzapálenějších zákazníků. K hudbě tě vedli rodiče, nebo odkud tato láska pramení?

Hudební kluby napadají mimořádné opatření ministra zdravotnictví

8.September » Full Moon Zine
Čtyři hudební kluby, brněnská Fléda, Kabinet Múz, Metro a pražská MeetFactory, podávají Nejvyššímu správnímu soudu návrh.

Žebříčky Full Moonu: objev roku 2020

15.January » Full Moon Zine
Loni nezbývalo než objevovat nová jména především na síti. I tam ale redakční kruhy zachytily umělce, kterým prorokují velkou budoucnost.

Hrozí nám úplný zánik, varují brněnské kluby. Fléda i Metro už na podzim zavřely

19.September » Brněnská Drbna
Brněnským klubům hrozí kvůli opatřením vlády zánik. Shodli se na tom zástupci klubové scény spojené v Brněnské asociaci clubové hudby (BACH). Kluby vyčerpaly svoje finanční rezervy už při první vlně koronaviru. Kvůli novým opatřením vlády nemohou pr…

Pokud stát nepomůže brněnským klubům, podle provozovatelů skončí

18.September » Seznam Zprávy
Pokud stát efektivně nepomůže brněnským hudebním klubům, místní scéna nejspíš zanikne. Kluby teď vstřebávají nová nařízení proti šíření nemoci covid-19. Někde už ruší všechny podzimní koncerty.

Hudební kluby bijí na poplach. Bez základní pomoci státu nepřežijeme, tvrdí

18.September » iDNES.cz
Dva hojně navštěvované brněnské kluby - Fléda a Metro Music Bar - zavírají ode dneška na neurčito. Ztráty dalších jdou do desítek milionů korun. Jejich provozovatelé žádají od státu pokrytí alespoň nutných výdajů.

Pokud nám stát nepomůže, skončíme, říkají šéfové hudebních klubů v Brně

18.September » Bleskově.cz
Potřebují pokrýt fixní náklady, které musí platit, i když bude zavřeno, hlavně nájmy, energie a personál.

Brněnská klubová scéna v rozkladu: Kvůli opatřením krachuje 13 podniků najednou

18.September » Blesk.cz
Brněnským hudebním klubům hrozí definitivní krach. Poté, co již vloni zavřela navždy dveře brněnská legenda Mesrsey, pandemie covidu-19 posílá do existenční nouze 13 klubů, provozujících v metropoli živou hudbu.

Pokud stát nepomůže hudebním klubům, podle provozovatelů skončí

18.September » EuroZprávy.cz
Pokud stát efektivně nepomůže brněnským hudebním klubům, místní scéna nejspíš zanikne. Kluby teď vstřebávají nová nařízení proti šíření nemoci covid-19, například zákaz prodeje lístků na stání. Někde už ruší všechny podzimní koncerty. Provozovatelé …

Tato informační stránka o Martin Kozumplík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Kozumplík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes