15
new stories - click to show

Michal Kaščák

Related to

Šejkr #83: Zázrak na letisku

15.July » Full Moon Zine
„Když něco považuješ za zázrak, tak se toho jen tak nevzdáš,“ říká Michal Kaščák v rozhovoru pro bulletin festivalu Pohoda a moc dobře ví, o čem mluví.

Pohoda s Nickem Cavem i ukrajinským rapem

11.July » Novinky.cz
Vyprodaný pětadvacátý ročník největšího hudebního svátku na Slovensku, festivalu Pohoda skončil. Po dvouleté pandemické pauze se vrátil na trenčínské letiště v plné síle. Řediteli Michalu Kaščákovi a jeho týmu se podařilo připravit kromě kvalitního …

Fronty na lásku (Pohoda Festival 2022)

11.July » Full Moon Zine
Slzy, kolektivní radost, smutná rána a nálož dalších emocí z letošního ročníku festivalu Pohoda. Špatný zvuk? Komety letí krajinou tisíce a jedné noci.

Slobodná Európa v Bratislavě pokřtí nové album

11.May » Rock&Pop
Jarní část turné Kristove roky tour Slobodné Európy se pomalu blíží ke svému závěru a kapele zůstává odehrát poslední koncert tento pátek 13.května v Bratislavě,… The post Slobodná Európa v Bratislavě pokřtí nové album appeared first on ROCK&POP .

Přehlídka MaMA Festival and Convention se blíží

26.September » Full Moon Zine
Na festivale a konferenci MaMa se každoročně potkává více než šest tisíc hudebních profesionálů a je tak největším setkáním podobného druhu ve Francii.

Fotky z tajného pohřbu Milana Lasici (†81): O rozloučení věděli jen nejbližší!

22.July » Blesk.cz
Slovenský velikán Milan Lasica (†81) zemřel v neděli 18. července přímo na jevišti domovského divadla L+S, pouhé čtyři dny po jeho skonu se s ním tajně rozloučila rodina a nejbližší přátelé. Blesk získal exkluzivní fotky z tajného obřadu v bratislav…

„Nebojím se, že bychom zhrubli. Agresivita a frustrace jsou pochopitelné. Ale rychle pominou.“

9.June » Respekt.cz
Myslí si psychoterapeutka MICHAELA VLASÁKOVÁ CHARYPAROVÁ. A je ráda za on-line terapii. Není to z nouze ctnost. Pro někoho je to naopak šance na pomoc.

„Tančírny budou praskat ve švech. Věřím, že to tak bude.“

9.June » Respekt.cz
Hudebník a organizátor MICHAL KAŠČÁK je optimista. I když lituje, že některé mladé lidi ztratila hudba navždycky.

Fanoušci nás nenechali ve štychu. Hudební festivaly čeká další rozmarné léto

23.April » Forbes
Zůstaňte s námi, prosí své fanoušky pořadatelé tuzemských hudebních festivalů, které v těchto dnech jeden po druhém posouvají své akce o další rok. První ohlásil posun termínu ne červenec 2022 největší z nich, Colours of Ostrava, ale před protipande…

Nouvelle Prague 2020: Prostor rozmanitosti

23.November » AlterEcho
Nouvelle Prague proběhl letos jen jako konference, a to během jednoho dne 31. října. Koncertní část shrnul festival do hodinové Listening Session a...

Tato informační stránka o Michal Kaščák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Kaščák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes