15
new stories - click to show

Josef Ostřanský

Related to

Iva Bittová & Dunaj

29.November » Informuji.cz
Iva Bittová v komorním akustickém pořadu “Ivanka pri Dunaji” Pořiďte... | Nová Paka - (2021-12-10 20:00:00 - 2021-12-10 00:00:00)

Dunaj bilancuje. Vydává "The Best of..."výběr ze své tvorby

24.November » Kultura21.cz
Novinka RELOADED – The Best Of 1988-1996 mapuje pozoruhodnou uměleckou dráhu legendy brněnské alternativní hudby, kapely Dunaj. Na unikátním dvojvinylu a CD knize se skupina obrací do své historie, která je ohraničena lety 1987-1998. Svoji činnost...

RECENZE: Kapela Dunaj znovu hučí a duní v rozjímavém dokumentu

17.May » iDNES.cz
Návrat rockové kapely Dunaj, jednoho z nejpozoruhodnějších úkazů na brněnské alternativní hudební scéně, zachycuje dokumentární film Dunaj vědomí režiséra a scenáristy Davida Butuly.

Legendy neumírají, znovunarozená skupina Dunaj vystoupí v Plzni

21.November » QAP.cz
V sobotu 23. listopadu se konečně dočká i Plzeň. Už víc než půl roku znovunarozená skupina Dunaj brázdí území České republiky, ale do západočeské metropole se ne a ne trefit.

Legendární Dunaj vystoupí v Rýmařově

26.June » Rýmařov
V pátek 28. června 2019 od 17:00 bude v hale Eurointermetall s.r.o. na ulici 8. května probíhat hudební festival, jehož hlavní hvězdou bude skupina Dunaj, a to v původním obsazení - Vladimír Václavek, Josef Ostřanský a Pavel Koudelka.

Recenze: Mezi břehy času. Kapela Dunaj i po 20 letech duní temným neklidem

20.January » Bleskově.cz
Návrat kapely Dunaj je generační sraz: ve velkém se potkávají lidé, kteří “tehdy” žili jednou nohou v klubech a na místech alternativy.

V Praze vystoupí obnovená brněnská kapela Dunaj

18.January » Týden.cz
V pražském Paláci Akropolis vystoupí brněnská rocková skupina Dunaj, která se loni dala dohromady po 20 letech od smrti původního frontmana Jiřího Kolšovského. Na koncertu zazní zpočátku zejména starší skladby, postupně kapela zařadí novinky, nebo...

Kapela Dunaj po 20 letech? V Praze vystoupí obnovená brněnská formace

18.January » EuroZprávy.cz
V pražském Paláci Akropolis dnes vystoupí brněnská rocková skupina Dunaj, která se loni dala dohromady po 20 letech od smrti původního frontmana Jiřího Kolšovského.

Dunaj se po dvaceti letech vrací jako trio

15.January » Novinky.cz
Dunaj, s nímž krátce zpívala Iva Bittová a bubnoval Pavel Fajt, patřil k nejvýraznějším tuzemským alternativním kapelám. Jeho kariéra se uzavřela, když v roce 1998 zemřel zpěvák Jiří Kolšovský. Nyní jej obnovili zbylí tři muzikanti - baskytarista ...

Rocková skupina Dunaj se vrací!

13.January » Rádio Praha
Brněnská kapela Dunaj se po letech rozhodla obnovit činnost. A to v té nejsilnější sestavě - Vladimír Václavek, hráč na kytaru a baskytaru, kytarista Josef Ostřanský a bubeník Pavel Koudelka. O pěvecké party se dělí všichni tři.
Vlasta Redl - Moravský zpěvák, textař, skladatel a multiinstrumentalista

Tato informační stránka o Josef Ostřanský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Ostřanský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes