15
new stories - click to show

Beata Bocek

Related to

„Říkám tomu Lidová Redlová.“ Písničkářka Lucie Redlová přichází s novým projektem

8.July » ČRo
Písničkářka Lucie Redlová stála u zrodu valašskomeziříčské kapely Docuku, znát ji ale můžete z řady jiných projektů. Spolupracovala mj. s Jitkou Šuranskou.

Beata Bocek

12.March » ČRo
Hostem Harendy je zpěvačka, písničkářka, hudebnice, ale také cestovatelka Beata Bocek. Ještě před tímto interview uslyšíte další z koronademáčkových písní.

Jono Heyes a album stvořené v divočině lidské duše

16.August » Rádio Proglas
Novozélandský písničkář Jono Heyes v době izolace kvůli koronaviru vymyslel a nahrál sólové instrumentální album Monsieur Rayon’s Gramophone. V rozhovoru, který nám Jono poskytl na dálku, budeme hovořit o inspiraci francouzskou kulturou, o kouzelném…

Sedmé nebe s Petrem Dorůžkou: Od fúze jazzu s flamencem přes B. Okudžavu až po Nový Zéland

29.May » ČRo
Klíčovým tématem pořadu je sólové album novozélandského skladatele Jono Heyese, který žil i v Česku, kde spolupracoval se zpěvačkou Beatou Bocek a dalšími umělci.

Sólo pro nás dva

6.January » Informuji.cz
20. května 2007 se v Národním divadle odehrála premiéra mého autorského... | Praha 1 - (2020-06-17 20:00:00 - 2020-06-17 00:00:00)

Zemřela Jitka Šuranská. Vynikající houslistka, zpěvačka a držitelka dvou cen Anděl

28.October » Lidovky.cz
Houslistka a zpěvačka Jitka Šuranská, která se zabývala zejména originální interpretací moravského folkloru, zemřela po těžké nemoci 28. října ráno. Informoval o tom její bývalý spoluhráč, mandolinista a publicista Jiří Plocek.

I kdybych neposlouchala žádnou hudbu, určitě v sobě něco najdu, říká písničkářka Beata Bocek

21.May » ČRo Olomouc
Beata Bocek si sama píše texty, skladby, melodie a sama si je produkuje. „Ale občas k sobě pustím muzikanty, aby zahráli to, co slyším.“ Zdůrazňuje, že je šťastná, že může tvořit a hrát.

Balet Národního divadla - Nová scéna - "Sólo pro nás dva"

16.February » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Kdo vstoupil do síně slávy Národního divadla?

2.September » Nezoufalky.cz
Národní divadlo oficiálně vstoupilo do 134. sezony. V rámci slavnostního ceremoniálu v pondělí 29. srpna byl do síně slávy Národního divadla uveden Vlastimil Harapes – emeritní sólista a šéf Baletu Národního divadla, laureát Ceny Thalie za celoživot…

Tato informační stránka o Beata Bocek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Beata Bocek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes