15
new stories - click to show

Michael Pařízek

Related to

Vzdělávací projekt My Street Films nabízí podporu, dobrodružství i ozdravný proces

30.March » ČRo 3 Vltava
Jaká témata a úskalí přináší tvůrcům dokumentární filmová tvorba? A jaký vztah navazuje dokumentarista s tím, koho natáčí? Poslechněte si ArtCafé o My Street Films.

Jak lépe cílit, měřit a oslovovat v digitálním marketingu?

20.March » MediaGuru
Marketérům se pro přesnější práci s uživateli v digitálním prostředí nabízí několik nástrojů. Mluvilo se o nich na konferenci Nástroje v marketingu.

Nejlepší texty Full Moonu 2020. Libuše Jarcovjáková: Sednu na náměstí a čekám, co přijde

8.January » Full Moon Zine
Její výstavu Evokativ vyhlásil britský deník The Guardian výstavou roku, většina snímků přitom vznikla před několika desítkami let. Talent a dílo Libuše Jarcovjákové v rozhovoru Michala Pařízka.

Příběh, který stále pokračuje. S Michalem Pařízkem o jeho knížce a deseti letech ve Full Moonu

21.December » RadioWave
Výraz hudební fanoušek je v mnoha ohledech zprofanovaný a pokřivený termín, jeho čistá podstata má ale ty nejlepší konotace. Snad se tedy Michal neurazí, když napíšeme, že přesně na něho sedí jako na málokoho jiného.

Příběh, který stále pokračuje. S Michalem Pařízkem o jeho knížce a deseti letech ve Full Moonu

16.December » ČRo
Výraz hudební fanoušek je v mnoha ohledech zprofanovaný, snad se tedy Michal neurazí, když napíšeme, že přesně na něho sedí jako na málokoho jiného.

Kopřivy, kterých není snadné se dotknout. Pražská trojice Pris vydává nové album na labelu Divnosti

10.December » ČRo
Pris svému druhému albu Kopřivy obětovali celý letošní rok. Deska vyšla v magickém datu 11. 11. 2020 a v rámci jejich tvorby přináší pozoruhodný posun.

Povodí Ohře – Kovbojka po česku přináší Dva trámy na kříž

6.November » ČRo
Vítejte v baru na špatném konci města, vítejte v Povodí Ohře. Stejnojmenná západočeská pětice vtrhla na českou hudební scénu jako velká voda, nyní přichází s novým albem.

Předobjednejte si nové album AC/DC za super cenu a dostanete jako bonus limitovaný plakát

24.October » musicserver.cz
Australští rockoví titáni AC/DC vydají už 13. listopadu nové studiové album "Power Up". To si můžete objednat v několika formátech už teď v e-shopu Sparku za parádní cenu. V ...

RECENZE: Kniha "Uprostřed příběhu" Michala Pařízka suverénně překračuje hranice pojmu výběr textů

24.October » musicserver.cz
"Uprostřed příběhu" není kniha, v níž by její autor Michal Pařízek bilancoval a ohlížel se do minulosti. Šéfredaktor Full Moonu v tomto kompletu primárně poodhaluje své nadšení pro umění. Velmi povedená selekce jeho textů ukazuje, že hudební žurna...

RECENZE: Michal Pařízek píše jen o tom, co stojí za přemýšlení

11.October » Lidovky.cz
Hudební časopis Full Moon slaví letos deset let od založení. K této příležitosti měl nachystánu řadu akcí včetně velkého podzimního koncertu se zahraniční účastí v pražské Arše. Covid bohužel hodně těchto plánů odsunul na neurčito. Krátký byl našt...
Bára Zmeková - Česká písničkářka

Tato informační stránka o Michael Pařízek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Pařízek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes