15
new stories - click to show

Marek Lakomý

Related to

Spor o koncerty neskončí vyhláškou, Praha s organizátory uzavřela dohodu

16.June » Seznam Zprávy
Petici proti vyhlášce o regulaci hluku v areálu bývalých branických ledáren podepsalo 11 tisíc lidí. A nakonec vyhláška opravdu nebude. Organizátoři místních koncertů se ve středu dohodli s radnicí na řešení.

Virus živou kulturu nezahubí: Těšíme se na jaro, říkají zástupci zavřených klubů

15.December » ČRo 3 Vltava
Kolik podobných uzávěr ještě kultura vydrží? Michal Pařízek pozval k diskuzi zástupce pražských klubů Fuchs2 a MeetFactory a také bratislavského centra Nová Cvernovka.

Nekonečné přesouvání, skepse i naděje. Hudební kluby věří v sílu publika

8.November » Forbes
Když ředitel pražského klubu MeetFactory Marek Lakomý ve vstupní hale klubu prochází plakát plný naplánovaných českých i zahraničních jmen, která tu měla na podzim a v zimě vystoupit, není to moc optimistický zážitek. „Tyhle koncerty jsme zrušili, t…

Kina hlásí třetinový provoz, kluby dusí povinnost zavřít v jedenáct

Kulturní průmysl po koronavirové krizi ožívá jen pomalu, přetrvávající omezení se dotýkají promotérů i kin čekajících na odložené premiéry. Řada lidí v hudební branži nadále nemůže podnikat, kritizují proto zrušení programu Pětadvacítka.

Muzikanti si hledají práci na stavbách, popisuje krizi v hudebním sektoru mluvčí České obce hudební

Organizace odhaduje ztrátu hudebního sektoru na 12,5 miliard korun – a každým dnem roste. Pomůže vládní program na podporu kultury a kreativního průmyslu?

do 30. 6. / přihlášky na Festivalovou školu arts managementu v rámci 4+4 dní v pohybu

3.June » Artalk.cz
Festivalová škola je určena studentům, umělcům a zástupcům organizací působící v oblasti kultury. Cílem festivalové školy je nabídnout účastníkům setkání s renomovanými odborníky z různých oblastí umělecké produkce (fundraising, právo, sebeprezentac…

Tato informační stránka o Marek Lakomý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Lakomý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes