15
new stories - click to show

Milena Palečková

Related to

Napotřetí už to vyjde. Blíží se pražský koncert písničkářky Patti Smith

10.July » Bleskově.cz
Dorazí v komorní sestavě. Bude to její první české vystoupení od chvíle, kdy zemřel někdejší spolupracovník Ivan Král.

Einstürzende Neubauten a Nick Mason přesouvají svá turné

22.March » Full Moon Zine
Čeká se na to, jak se situace ohledně koronaviru v Evropě vyvine vzhledem k současným opatřením vlád jednotlivých evropských zemí.

Einstürzende Neubauten a Nick Mason přesouvají svá turné

21.March » PLAY.cz
Přesun koncertních turné ohlásili němečtí Einstürzende Neubauten (původně 22. 5., Forum Karlín) i legendární bubeník Pink Floyd Nick Mason se svou kapelou Saucerful of Secrects (původně 27. 5, Forum Karlín). Po Van der Graaf Generator jsou to další …

Nick Cave či Nick Mason pozastavují turné, koncerty v Praze odloženy

19.March » EuroZprávy.cz
Přesun koncertních turné ohlásili němečtí Einstürzende Neubauten i bubeník Pink Floyd Nick Mason se svou kapelou Saucerful of Secrects. Po Van der Graaf Generator jsou to další dva umělci pořádající agentury 10:15 Entertainment, kteří se rozhodli sv…

Einstürzende Neubauten a Nick Mason přesouvají svá turné

19.March » Týden.cz
Přesun koncertních turné ohlásili němečtí Einstürzende Neubauten (původně 22. 5., Forum Karlín) i legendární bubeník Pink Floyd Nick Mason se svou kapelou Saucerful of Secrects (původně 27. 5, Forum Karlín).

Van der Graaf Generator přesouvají svůj koncert na podzim

14.March » Týden.cz
Původně avizovaný koncert britské skupiny Van der Graaf Generator v divadle Archa 20. dubna tohoto roku se přesouvá na podzim. Důvodem je aktuální situace kolem pandemie nového koronaviru.

Zakládající člen Pink Floyd Nick Mason se vrátí do Prahy

26.November » MusicWeb.cz
Po úspěšném loňském světovém turné si Nick Mason a jeho band Saucerful of Secrects připravili na rok 2020 další koncertní šňůru, která začne 29. dubna ve Velké Británii a ani tentokrát Praha nepřijde zkrátka. „Letošní vystoupení, které proběhlo v če…

Nick Mason z Pink Floyd se vrátí do Prahy, Lucernu vymění za Forum Karlín

26.November » Aktuálně.cz
Bubeník Nick Mason, zakládající člen Pink Floyd, po letošním vyprodaném koncertu v pražské Lucerně příště vystoupí v prostornějším Foru Karlín.

New Order se přesunou do Fora Karlín

23.August » Novinky.cz
Britská skupina New Order, jejíž koncert byl naplánován do pražské Lucerny na 3. října, vystoupí nakonec ve Foru Karlín. Pořadatelé tam akci přesunuli pro velký zájem. Datum konání a již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Říjnový koncert New Order se přesouvá do Fora Karlín

23.August » musicserver.cz
New Order, jejichž koncert byl naplánován do pražské Lucerny na 3. října, se pro velký zájem přesouvá do haly Forum Karlín. Datum konání a již zakoupené vstupenky zůstávají ...

Koncert New Order se pro velký zájem přesouvá do větších prostor. Místo Lucerny proběhne ve Foru Karlín

22.August » iREPORT.cz
New Order, jejichž koncert byl naplánován do pražské Lucerny na 3. října, se pro velký zájem přesouvá do haly Forum Karlín. Datum konání a již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Pro velký zájem se koncert kapely New Order přesouvá do Fora Karlín

22.August » Týden.cz
New Order, jejichž koncert byl naplánován do pražské Lucerny na 3. října, se pro velký zájem přesouvá do haly Forum Karlín. Datum konání a již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Předprodej pokračuje v síti Ticketmaster a GoOut.

Tato informační stránka o Milena Palečková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milena Palečková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes