15
new stories - click to show

Milena Palečková

Related to

Einstürzende Neubauten a Nick Mason přesouvají svá turné

22.March » Full Moon Zine
Čeká se na to, jak se situace ohledně koronaviru v Evropě vyvine vzhledem k současným opatřením vlád jednotlivých evropských zemí.

Einstürzende Neubauten a Nick Mason přesouvají svá turné

21.March » PLAY.cz
Přesun koncertních turné ohlásili němečtí Einstürzende Neubauten (původně 22. 5., Forum Karlín) i legendární bubeník Pink Floyd Nick Mason se svou kapelou Saucerful of Secrects (původně 27. 5, Forum Karlín). Po Van der Graaf Generator jsou to dalš...

Nick Cave či Nick Mason pozastavují turné, koncerty v Praze odloženy

19.March » EuroZprávy.cz
Přesun koncertních turné ohlásili němečtí Einstürzende Neubauten i bubeník Pink Floyd Nick Mason se svou kapelou Saucerful of Secrects. Po Van der Graaf Generator jsou to další dva umělci pořádající agentury 10:15 Entertainment, kteří se rozhodli ...

Einstürzende Neubauten a Nick Mason přesouvají svá turné

19.March » Týden.cz
Přesun koncertních turné ohlásili němečtí Einstürzende Neubauten (původně 22. 5., Forum Karlín) i legendární bubeník Pink Floyd Nick Mason se svou kapelou Saucerful of Secrects (původně 27. 5, Forum Karlín).

Van der Graaf Generator přesouvají svůj koncert na podzim

14.March » Týden.cz
Původně avizovaný koncert britské skupiny Van der Graaf Generator v divadle Archa 20. dubna tohoto roku se přesouvá na podzim. Důvodem je aktuální situace kolem pandemie nového koronaviru.

Zakládající člen Pink Floyd Nick Mason se vrátí do Prahy

26.November » MusicWeb.cz
Po úspěšném loňském světovém turné si Nick Mason a jeho band Saucerful of Secrects připravili na rok 2020 další koncertní šňůru, která začne 29. dubna ve Velké Británii a ani tentokrát Praha nepřijde zkrátka. „Letošní vystoupení, které proběhlo v ...

Nick Mason z Pink Floyd se vrátí do Prahy, Lucernu vymění za Forum Karlín

26.November » Aktuálně.cz
Bubeník Nick Mason, zakládající člen Pink Floyd, po letošním vyprodaném koncertu v pražské Lucerně příště vystoupí v prostornějším Foru Karlín.

New Order se přesunou do Fora Karlín

23.August » Novinky.cz
Britská skupina New Order, jejíž koncert byl naplánován do pražské Lucerny na 3. října, vystoupí nakonec ve Foru Karlín. Pořadatelé tam akci přesunuli pro velký zájem. Datum konání a již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Říjnový koncert New Order se přesouvá do Fora Karlín

23.August » musicserver.cz
New Order, jejichž koncert byl naplánován do pražské Lucerny na 3. října, se pro velký zájem přesouvá do haly Forum Karlín. Datum konání a již zakoupené vstupenky zůstávají ...

Koncert New Order se pro velký zájem přesouvá do větších prostor. Místo Lucerny proběhne ve Foru Karlín

22.August » iREPORT.cz
New Order, jejichž koncert byl naplánován do pražské Lucerny na 3. října, se pro velký zájem přesouvá do haly Forum Karlín. Datum konání a již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Pro velký zájem se koncert kapely New Order přesouvá do Fora Karlín

22.August » Týden.cz
New Order, jejichž koncert byl naplánován do pražské Lucerny na 3. října, se pro velký zájem přesouvá do haly Forum Karlín. Datum konání a již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Předprodej pokračuje v síti Ticketmaster a GoOut.

Tato informační stránka o Milena Palečková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milena Palečková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes