15
new stories - click to show

Marie Králová

Related to

Hvězdu Sestřiček sžírá těžká samota

14.June » NašeHvězdy.cz
Legendární učitelka Marie Králová ze seriálu Život na zámku, Kateřina Macháčková (71), v současné době září na televizních obrazovkách v oblíbeném primáckém seriálu Sestřičky, kde ... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz

Zájem dětí o letní tábory je obrovský. Pořadatelé řeší potíže s testy

9.June » iDNES.cz
Se začátkem prázdnin začnou i první turnusy letních dětských táborů. Zamíří na ně desetitisíce dětí, organizátoři hlásí oproti loňskému roku větší zájem. I letos se ale budou muset dodržovat přísnější hygienická opatření kvůli koronaviru. Největší...

V Živote na zámku měli hrát Havlová a Bartoška, vzpomíná Macháčková

18.February » Revue iDNES.cz
Když se herečka Kateřina Macháčková (71) někde objeví, divák milující seriály hned zpozorní. Představitelka učitelky Marie Králové ze Života na zámku, který se opět reprízuje, pro iDNES.cz zavzpomínala nejen na natáčení.

Mám pocit, že jsem žila už mnoho životů, říká Kateřina Macháčková

18.February » Revue iDNES.cz
Když se herečka Kateřina Macháčková (71) někde objeví, divák milující seriály hned zpozorní. Představitelka učitelky Marie Králové ze Života na zámku, který se opět reprízuje, pro iDNES.cz zavzpomínala nejen na natáčení.

Chrastová Lhota má prastarou lípu a půvabnou kapličku

9.July » ČRo Pardubice
Chrastová Lhota je místní část obce Brněnec. Ta se nachází přibližně 15 km jihovýchodně od Svitav, v údolí řeky Svitavy.

Hvězda Života na zámku Kateřina Macháčková (70): Tvář si kryje tmavými brýlemi! Jak se změnila?

12.June » Blesk.cz
V oblíbeném seriálu České televize Život na zámku ztvárnila Kateřina Macháčková (70) Marii Královou, jejíž multigenerační rodina, žijící ve stísněném bytečku, záhy zdědí rozlehlý zámek Temniště. Herečka se na veřejnosti moc neukazuje, a když už, m...

Znáte velikonoční symboly?

19.April » Vlasta.cz
Určitě ano, přece vejce, beránek, zajíček… Ale víte, kde se vzaly? Blýskněte se svátečními báchorkami před dětmi či vnoučaty!

Velikonoce: Kde se vzaly, tu se vzaly

10.April » Vlasta.cz
Malujete vejce, kupujete čokoládové zajíčky a šleháte pomlázkou? Tušíte ale, proč vlastně? Aneb trocha velikonoční historie vás ani vaše děti nezabije.
Petr Rajchert - Český zpěvák, hudebník a herec
Bora Bora - Ostrov v souostroví Francouzská Polynésie
Lenka Termerová - Česká herečka
Gustáv Husák - 8. prezident Československa

Tato informační stránka o Marie Králová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Králová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes