15
new stories - click to show

Ján Kramár

Related to

V Rohozci otevřeli nové víceúčelové hřiště s umělým povrchem

1.September » Kutnohorský deník
/FOTOGALERIE/ Nové venkovní víceúčelové hřiště s umělým polyuretanovým povrchem otevřeli v sobotu 28. srpna v Rohozci. Slavnostního přestřižení pásky a prvního výkopu se osobně ujal starosta obce Jan Kramář.

Poslední telefonní budka končí. Historik: Stály se na ně fronty jak na maso

17.June » Deník.cz
V České republice ve čtvrtek dopoledne skončí jedna technologická éra trvající více než sto let. V obci Hlubyně na Příbramsku dojde k demontáži a následné ekologické likvidaci poslední telefonní budky. Přitom ještě před dvaceti lety jich bylo funk...

Smutek boháče ze Slunečné

15.December » NašeHvězdy.cz
Několik týdnů už představitel milionáře Linharta ze Slunečné, blonďatý elegán Maroš Kramár (61), projevoval obavy o svého tatínka, herce Jána Kramára (†92). Právem se obával, že ve svém věku může potkat koronavirus a setkání může být osudné. To se...

Kramárovi zemřel táta v úctyhodných 92 letech, soustrast mu vyjádřil i slovenský politik Kollár

5.December » Expres.cz
Věčně vysmátý herec Maroš Kramár (61) se zahalil do smutku. Zemřel mu milovaný tatínek, který pro něj byl nejen rodičem, ale i vzorem. Slovenský herec Jan Kramár odešel z tohoto světa v úctyhodných 92 letech.

Smutek v rodině. Maroši Kramárovi zemřel milovaný otec. Slavnému herci bylo 92 let

29.November » Život v Česku
Moderátor a herec Maroš Kramár (61) prožívá velmi těžké a smutné období. Zemřel mu jeho milovaný tatínek, kterého lidé znají jako slovenského herce Jána Kramára. Bylo mu úctyhodných 92 let. The post Smutek v rodině. Maroši Kramárovi zemřel milovan...

Hvězda Slunečné truchlí. Maroši Kramárovi zemřel v 92 letech milovaný otec

29.November » CNN Prima NEWS
Právě po něm zdědil herecké geny, teď Maroš Kramár smutní. V požehnaném věku 92 let mu zemřel otec Ján, který byl mimo jiné hvězdou slovenského dabingu.

Maroš Kramár truchlí: Na věčnost mu odešel milovaný tatínek

29.November » Super.cz
U Maroše Kramára (61) nyní panuje velmi smutná nálada. Jindy úsměvy rozdávající herec a moderátor oznámil, že mu zemřel tatínek.

Maroš Kramár v slzách: Zemřel mu milovaný tatínek, velký herec! Dojemná slova

29.November » Blesk.cz
Všichni ho znají jeho věčně rozesmátou tvář, je samá legrácka a peprný vtípek. Nyní se však oči komika a moderátora Maroše Kramára (61) zalily slzami. Zemřel mu jeho tatínek, známý slovenský herec Ján Kramár, bylo mu úctyhodných 92 let.

Maroš Kramár – Neodolatelný idol žen?

30.September » NašeHvězdy.cz
Úspěšný československý herec je úspěšný až příliš – skoro vůbec nebyl doma, a tak mu krásná manželka dala nakonec přeci jen sbohem. Tatínek Ján Kramár (91), stejně jako dědeček Ján Klimo (†80), byli herci a rodinnému osudu neunikl ani Maroš. „Od š...

Komentovaná prohlídka výstavy Ženy na poště

2.December » www.kudyznudy.cz
Výstavou Ženy na poště provede návštěvníky kurátor PhDr. Jan Kramář. Výstava Ženy na poště se věnuje působení žen v poštovní službě českých zemí od první poloviny 16. století až do nedávné minulosti.

Poštovní schránka - to není nějaká lecjaká věc

22.June » Novinky.cz
Městské muzeum Ústí nad Orlicí otevřelo 20. června putovní výstavu Poštovního muzea v Praze zabývající se více než 200 let dlouhou historií poštovních schránek na našem území.

Haló? Telefonování v Česku má výročí. První čísla byla jednomístná, v seznamu bylo jen pár kontaktů

10.April » Seznam Zprávy
Od prvního telefonního hovoru Alexandera Grahama Bella v roce 1876 uběhlo 10. března 143 let. První telefonické spojení na území nynějšího Česka se odehrálo až o pět let a jeden měsíc později – 10. dubna 1881.

Tato informační stránka o Ján Kramár zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ján Kramár" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes