15
new stories - click to show

Ivan Krejčí

Related to

Výzva RRTV k informování médií o aktuální epidemii

24.November » prvnízprávy.cz
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání se obrací na všechny provozovatele rozhlasových atelevizních stanic, aby věnovali větší pozornost korektnosti a přesnosti přiinformování veřejnosti o průběhu aktuální epidemie a o opatřeních proti ní.

RRTV: Média mají poskytovat přesné informace k aktuální epidemii

24.November » Parabola.cz
Provozovatelé televizních a rozhlasových stanic mají poskytovat svým divákům a posluchačům přesné informace k aktuální pandemii způsobené koronavirem COVID-19. Uvedla to Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) ve své výzvě.

Z tiskových zpráv: Komorní scénu Aréna ovládnou Uražení

18.November » i-divadlo.cz
Komorní scéna Aréna se rozhodla zapojit do mezinárodního divadelního projektu Insulted. Belarus(sia). Worldwide Readings. Projektu dala název divadelní hra významného běloruského dramatika Andreje Kurejčika Uražení. Bělo(R)usko. Právě tuto hru tot...

Uražení se představí i v Komorní scéně Aréna

18.November » Divadelní noviny
Komorní scéna Aréna se rozhodla zapojit do mezinárodního divadelního projektu Insulted. Belarus(sia). Worldwide Readings. Projektu dala název divadelní hra významného běloruského dramatika Andreje Kurejčika Uražení.

Komorní scéna Aréna se zapojí do mezinárodního divadelního projektu Insulted. Belarus(sia). ...

16.November » Divadlo.cz
Komorní scéna Aréna se rozhodla zapojit do mezinárodního divadelního projektu Insulted. Belarus(sia). Worldwide Readings. Projektu dala název divadelní hra

Závislost nejsou jen drogy. Klicperovo divadlo uvádí anglickou hru z léčebny

1.October » Bleskově.cz
"Je to něco jako Přelet nad kukaččím hnízdem, ale přidejte k tomu 50 let," popisuje režisér Pavel Khek.

Tři kamarádi, Shylock i Hana. Klicperovo divadlo chystá osm premiér

5.September » iRegiony Impuls
Začínající 136. sezona královéhradeckého Klicperova divadla už nese pečeť uměleckého šéfa Pavla Kheka. Všech osm premiér, jež obsáhnou Remarqua, Shakespeara, Mornštajnovou, Gogola či Škvoreckého, spojuje podtitul Hrdinové nebo Zbabělci.

Vadim Petrov, kontrolor ČT i ČRo, se naštval. Mnozí budou neradi

2.September » ParlamentniListy.cz
ROZHOVOR Veřejnost má právo vědět více o tom, co Rada pro rozhlasové a televizní vysílání řeší a jak se dobírá svých závěrů. Dosud platilo nepsané pravidlo, že prostým členům nepřísluší informovat o agendě RRTV, a to je vyhrazeno pouze předsedovi ...

Sezona v Aréně začíná Koncem hry

Nová divadelní sezona začne v Komorní scéně Aréna v sobotu 5. září 2020, kdy soubor uvede slavné drama Samuela Becketta Konec hry.

Divadlo Komorní scéna Aréna chystá premiéru dramatu Konec hry

29.August » Seznam Zprávy
Ostravské divadlo Komorní scéna Aréna chystá premiéru dramatu Samuela Becketta Konec hry. Inscenaci režíruje umělecký šéf divadla Ivan Krejčí. Premiéra se skuteční 5. září.

Z tiskových zpráv: Sezóna v Aréně začíná Koncem hry

28.August » i-divadlo.cz
V Komorní scéně Aréna bude 5. září uvedeno slavné drama Samuela Becketta Konec hry. Beckett v Konci hry vytvořil postapokalyptický obraz zdevastovaného světa, ve kterém dožívají poslední lidé. Ideální prostředí pro to, pokládat si otázky o smyslu ...

Tato informační stránka o Ivan Krejčí zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Krejčí" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes