15
new stories - click to show

Jan Kubišta

Related to

Jihlava: Nové nařízení zakazuje podomní prodej energií

Jihlavští radní se na svém zasedání 26. května 2022 shodli na nařízení, které od 1. července 2022 zakazuje na území města podomní a pochůzkový prodej energetických služeb.

Krajské město prodlužuje zákaz podomního prodeje

2.February » Jihlavské listy
Doba energetické krize je podhoubím pro tzv. energošmejdy, kteří se snaží obrat lidi o peníze. Cílí především na osamělé seniory. Také kvůli nim je v Jihlavě zakázán podomní prodej energií tržním řádem. Za jeho porušení hrozí ve městě pokuta ve výši…

Jihlava se pouští do boje s energošmejdy, chystá proti nim nové nařízení

24.January » ParlamentniListy.cz
Od 1. července 2022 nebude zprostředkování změny dodavatele energií živností. Při podomním prodeji tak nepůjde omezit tržním řádem, jako tomu bylo doposud. Příspěvek obsahuje audio pro rozhlasové stanice.

Jihlava se dává do boje s energošmejdy. I přesto musí být lidé obezřetní, vzkazuje radnice

21.January » Jihlavská Drbna
Po krachu několika dodavatelů energií se znovu začíná i přes zákaz rozmáhat podomní prodej. Vedení Jihlavy se chystá vydat nařízení, kterým na základě novely Energetického zákona zakáže prodej mimo obchodní prostory.

Jihlava: Pojízdné prodejny mohou zajíždět do městských částí

10.July » prvnizpravy.cz
Jihlavská radnice upravila tržní řád, aby mohly pojízdné prodejny zajíždět do městských částí. Zatím tam byl pojízdný prodej zakázaný.

Jihlava upravila tržní řád, pojízdné prodejny budou moci do městských částí

Jihlavská radnice upravila tržní řád, aby mohly pojízdné prodejny zajíždět do jihlavských městských částí. Zatím tam byl pojízdný prodej zakázaný. Radnice tak chce rozšířit dostupnost služeb pro obyvatele a zbavit prodejce zbytečné administrativy. V…

Příjmy prakticky na nule. Podnikatelé jsou v krizi, o konci své činnosti ale mluvit nechtějí

Jen na dávky od státu je už řadu týdnů odkázaná část podnikatelů nejen na Vysočině. Kvůli vládním opatřením přišli ze dne na den o možnost vydělávat ve svém oboru.

Sasínek jede, na Tretře vytunil osobák. Ostrava je naše Monako, zářil

9.September » iSport.cz
Elitní světoví běžci mají pekelně rychlou dráhu na stadionu krále Baudouina v Monaku, Filip Sasínek ze sebe nejlepší vydává v Ostravě. Před čtyřmi lety na Zlaté tretře zaběhl svůj průlomový závod, včera si na patnáctistovce zlepšil osobní rekord na …

Pokoronavirová krize na Vysočině ohrožuje především strojírenství

Nouzový stav spojený s šířením koronaviru zanesl do celé ČR hospodářskou krizi. Výjimkou není ani Vysočina. Podle ředitele jihlavské okresní hospodářské komory Tomáše Prchala bylo v regionu krizí nejvíce postiženo především strojírenství. „Strojíren…

Na živnostníky dopadá nouzový stav, od podnikání utíkají na úřad práce

3.April » iRegiony Impuls
Nouzový stav, vyhlášený 12. března vládou kvůli pandemii COVID-19, tvrdě dopadá na živnostníky a drobné podnikatele. Ti nyní z obav o budoucnost hromadně přerušují živnosti a přihlašují se na úřady práce. Nemají jistotu, že v čase ekonomického výpad…

Jak jsme žili v Československu: Velké a Malé náměstí v Hradci Králové

26.January » Hradecký deník
/FOTOGALERIE/ V 60 letech bylo Žižkovo (dnes Velké) a Husovo (dnes Malé) náměstí skutečným historickým srdcem Hradce Králové.

Jihlavský úřad varuje živnostníky před složenkami za registraci

6.October » prvnizpravy.cz
Jihlavský živnostenský úřad varuje před firmami, které se snaží vybírat peníze od nových podnikatelů. Posílají jim složenky s platbou za zápis do rejstříku.

Tato informační stránka o Jan Kubišta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Kubišta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes