15
new stories - click to show

Eduard Kukan

Related to

Slovensko vyhostilo tři ruské diplomaty, pravděpodobně kvůli špionáži

10.August » Novinky.cz
Slovenské ministerství zahraničí v pondělí potvrdilo vyhoštění tří ruských diplomatů z ambasády v Bratislavě. „Do konce týdne musí opustit území Slovenska,“ uvedla televize Markíza. Odborníci očekávají reciproční krok Moskvy.

Kukan, Eduard

18.June » valka.cz
Autor: Janko PALIGA Datum: 18.06.2020 22:50:25 Příjmení: Surname: Kukan Kukan Jméno: Given Name: Eduard Eduard Jméno v originále: Original Name: Eduard Kukan Fotografie či obrázek: Photograph or Picture: Hodnost: Rank: - - Akademický či vědecký ti...

Kollár a Matovič pojedou na první zahraniční cestu do Prahy

24.May » Novinky.cz
Předseda slovenského parlamentu Boris Kollár (Jsme rodina) a premiér Igor Matovič (Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti OLaNO) se na svoji první zahraniční cestu vypraví do Prahy. „První pracovní cestu plánuji do České republiky. Sourozence je potř...

„Bez socialismu a Ruska by si nebyl ničím.“ Blaha se brání obvinění, že je ostuda Slovenska

Ve čtvrtek dlouholetý československý diplomat Eduard Kukan o poslanci NR SR Ľuboši Blahovi promluvil jako o ostudě Slovenska. Poslanec Směru na to našel odpověď - bez socialismu a Ruska bys nebyl ničím, a já jen nepřevlékám kabáty.

Diktátor dostal samopal, partyzáni pivo. Zákulisí největšího únosu Čechoslováků

24.June » Aktuálně.cz
V neděli uplynulo přesně 35 let od osvobození posledních Čechoslováků zajatých v Angole. Jak probíhalo složité vyjednávání o propuštění?

V4 je v podpoře vstupu zemí západního Balkánu do EU jednotná. To ale nestačí

24.May » EurActiv.cz
Země Visegrádské čtyřky jsou jednotné v otázce rozšíření Unie i NATO o západní Balkán, ačkoliv se celkový konsensus rozpadá v případě Kosova. Deklarace, které se zavazují k politice otevřených dveří, však nejsou následovány konkrétními a rozhodným...

Konec legrácek, jde do tuhého! Kampaň proti Čaputové týden před volbami nabírá obrátky

Slovensko žije prezidentskými volbami, které vnášejí do společnosti značné napětí. Slovenská Společnost silně prožívá boj o prezidentské křeslo, emotivní napětí se postupně zvyšuje a slovenská společnost se začíná polarizovat.

Kašli na Denník N a bojuj za socializmus! Blaha se vysmál Kukanovi kvůli Venezuele

Známý slovenský politik, levicový poslanec Národní rady SR Ľuboš Blaha, brutálně zesměšňoval Eduarda Kukana, člena výboru pro zahraniční politiku Evropského parlamentu, který o něm zle mluvil v Denníku N. Důvodem byl nesouhlas ve venezuelské otázce.

Tato informační stránka o Eduard Kukan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eduard Kukan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes