Vesta Lada

Related to

Připomeňte si nejznámější Fiat ve východním bloku. Aneb cesta od Fiatu 124 k žigulíku

28.September » AUTO.cz
VAZ 2101, známý též jako Žiguli, je bezpochyby jedním z nejznámějších automobilů východního bloku, který se může pochlubit i tituly jednoho z nejvíce a nejdéle vyráběných automobilů světa. Jak se ale z původního Fiatu 124, který obdržel titul „Aut...

Lada představuje další sportovní sedan. Granta Drive Active se začíná vyrábět

13.September » AUTO.cz
Novinka ruské automobilky Lada se inspirovala dříve představeným modelem Vesta Sport. Dostupná je výhradně s benzinovou šestnáctistovkou.

Novinář prozkoumal Lady, které výrobce pneu nechal po jedné zimě léta hnít u sídla

5.September » Autoforum.cz
Zbrusu nové Vesty měly být tak mizerné, že je finský Nokian raději po jediné zimě odstavil u svého sídla, než aby se s nimi pokusil cokoli provádět. Realita je prý jiná. (Mirek Mazal)

Výrobce pneu koupil na testy moderní Lady, po jedné zimě je léta nechává hnít u sídla

17.July » Autoforum.cz
Moderní Lady máme tendenci vnímat jako vozy, které jsou svou kvalitou blízké západní produkci, zkušenost finského výrobce pneumatik ale naznačuje něco trochu jiného. Auta byla tak nepoužitelná, že je po chvíli odepsal. (Petr Prokopec)

Poslední Lada dostala nové logo, musela si na něj počkat přes čtyři roky

9.July » Autoforum.cz
Automobilky modernizují svá loga vcelku běžně, když už to ale udělají, obvykle jej rychle použijí na všech modelech. Lada ho ale až po více jak čtyřech dala MPV Largus - možná proto, že je to vlastně upravená Dacia. (Petr Prokopec)

Lada při předváděcí akci policie nezvládla standardní manévr, Rusům je to jedno

5.July » Autoforum.cz
Dosud chválená Vesta při červnové předváděcí akci nezvládla jednoduchý manévr a šla několikrát „přes boudu“. Místo vysvětlení přichází pouze oficiální homologace policejní verze. (Petr Prokopec)

Zaměstnanci ruské vojenské inspekce omylem provedli „salto“ s automobilem

19.June » AC24.cz
Na internetu se objevilo video „salta“ zaměstnanců vojenské inspekce automobilů auta Lada Vesta. Bylo to zveřejněno na Hype News. Zaměstnanci inspekce udělali salto Ladou Vesta a provedli „policejní otočku“. Tento incident se údajně stal během arm...

Ruský policista zkoušel efektní otočku. Dopadlo to jinak, než chtěl

18.June » Novinky.cz
Otočka ze zpátečky, takzvaný J-turn, je poměrně efektní způsob, jak otočit auto do směru jízdy, a pokud ho uděláte správně, také velmi rychlý. Tentokrát se to nepovedlo tak, jak bylo zamýšleno. Ale úplný neúspěch to také nebyl - příď auta totiž sm...

Ruští vojáci udělali salto autem Lada Vesta během otočky (VIDEO)

Na internetu se objevilo video „salta“ zaměstnanců vojenské inspekce automobilů auta Lada Vesta. Bylo to zveřejněno na Hype News. Zaměstnanci inspekce udělali salto Ladou Vesta a provedli „policejní otočku“.

Lada Vesta totálně selhala při předváděcí akci policie, nezvládla standardní manévr

17.June » Autoforum.cz
Na Vestu dosud pěli chválu obyčejní lidé i novináři, mimo jiné kvůli jejímu vyššímu podvozku schopnému poradit si i s horšími cestami. Právě ten má ale zřejmě lví podíl na selhání vozu při policejní předváděčce. (Petr Prokopec)

Lada se stahuje z Evropy! Můžou za to emise a dacie. Co teď značku čeká?

14.June » Garáž.cz
Ruská automobilka Avtovaz se stahuje z evropského trhu a bere s sebou všechny modely včetně legendární Lady Nivy. Jaké jsou důvody dočasné pauzy a co bude dál? Víme víc.
Meg Ryan - Herečka

Tato informační stránka o Vesta Lada zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vesta Lada" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes