15
new stories - click to show

Lee Louda

Related to

V Karviné budou zítra opět Hornické slavnosti

17.September » iUHLI.cz
Po roční pauze způsobené koronavirovou pandemií se v sobotu v Karviné opět uskuteční tradiční Hornické slavnosti. Zahájí je pietní akt a bohoslužba, v odpoledním zábavním programu pak vystoupí například Anna K. nebo Buty.

Spor miliardových pohledávek za OKD pokračuje. Znovu se jím začal zabývat insolvenční soud v Ostravě

13.September » iROZHLAS
Insolvenční soud v Ostravě se v pondělí znovu začal zabývat sporem o platnost pohledávek za více než deset miliard korun za společností OKD (nyní Správa pohledávek OKD). Pohledávky přihlásila britská banka Citibank, poté co OKD v roce 2016 skončil...

Spor OKD a Citibank se vrací k soudu

13.September » iUHLI.cz
Krajský soud v Ostravě se dnes po více než dvou letech bude znovu zabývat sporem o pohledávky za více než deset miliard korun za společností OKD (nyní Správa pohledávek OKD), která skončila v úpadku v roce 2016. Pohledávky přihlásila v britská ban...

Tahanice za deset miliard. Po dvou letech pokračuje soudní spor OKD a Citibank

13.September » Forbes
Krajský soud v Ostravě se dnes po více než dvou letech bude znovu zabývat sporem o pohledávky za více než deset miliard korun za společností OKD (nyní Správa pohledávek OKD), která skončila v úpadku v roce 2016. Pohledávky přihlásila v britská ban...

Prodávali směnky, dostali přes miliardu. Takhle se utrácelo v Arce

10.September » Seznam Zprávy
Celkem 1,3 miliardy korun. To je částka, kterou na provizích získali prodejci směnek zkrachovalé investiční firmy Arca Investments za poslední čtyři roky. Důležití hráči kolem kauzy jsou ze sumy v šoku.

Martin Novotný: Nedůvěryhodný Pavol Krúpa a jeho bližní

18.August » Blogy aktuálně.cz
Není tomu tak dávno, co prezident Zeman vyhlásil osobní válku Zdeňku Bakalovi. Co motivalo jeho nenávist není zřejmé. Pravděpodobně se jedná o stopy minulosti, kdy si i Miloš namočil své tehdy ještě zdravé prsty do privatizace státních podniků.

Řídí největší krachy v zemi. V této kanceláři se rozhoduje o miliardách

8.August » Seznam Zprávy
Řeší komplikované krachy velkých podniků i finančních institucí, momentálně zejména Arca Investments. Jak vypadá pracovna insolvenčního správce Lee Loudy?

Osobní útoky, odvolání správce. Spory u největšího krachu od IPB eskalují

26.July » Seznam Zprávy
Insolvence investiční společnosti Arca Investments sotva začala a na obzoru je první velký střet jejích účastníků. Boj se mimo jiné svede o osobu insolvenčního správce. Případ Arca je největším bankrotem posledních 20 let.

Věřitelům Arca Investments ubíhá čas. Opozdilcům pohledávky propadnou

23.May » Seznam Zprávy
Do bankrotu dvacetiletí zatím přihlásila své pohledávky jen malá část věřitelů. Část držitelů směnek společnosti Arca Investments se pohledávek zbaví, další možná vzdají boj předem. Hraje se téměř o 19 miliard korun.

Arca je v úpadku. Správcem krachu dvacetiletí bude Lee Louda z OKD

11.May » Seznam Zprávy
Městský soud v Praze vyhlásil úpadek investiční společnosti Arca Investments. Téměř 1900 věřitelům dluží 19 miliard korun. Firma si půjčovala od lidí prostřednictvím krátkodobých směnek.

Krach dvacetiletí zamrzl. Věřitelé skupiny Arca bojují o utopené miliardy

15.April » Seznam Zprávy
Tisíce věřitelů skupiny Arca Capital ani devět měsíců po vypuknutí největšího bankrotu za posledních 20 let netuší, jestli něco ze svých miliard ještě někdy uvidí. Kauzu brzdí právní bitvy i spory věřitelů o taktiku.

Policie odložila možné tunelování OKD

24.March » iUHLI.cz
Kriminalisté téměř po pěti letech odložili prověřování trestního oznámení, které se týkalo možného vytunelování společnosti OKD poté, co ji v roce 2004 převzal miliardář Zdeněk Bakala. Podezření z trestného činu se nepotvrdilo.

Tato informační stránka o Lee Louda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lee Louda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes