15
new stories - click to show

Eliška Macháčová

Related to

Vánoční čas je pro zpěvačku Ellu především setkání v rodinném kruhu a také nová, krásná písnička

19.December » ČRo Hradec Králové
Naším milým hostem je rodačka z Opočna, velmi talentovaná a půvabná zpěvačka a herečka Eliška Machačová, která vystupuje pod uměleckým jménem Ella.

Tipy na víkend: Zdobíme vánoční stromeček, Svět Karla Havlíčka, Premiéra a koncerty Elly i Pokáče

15.December » ČRo Hradec Králové
Jako každý víkend se i tuto sobotu a neděli v Královéhradeckém kraji uskuteční řada zajímavých akcí. Máme pro vás pozvánky na ty nejzajímavější z nich.

„Dědeček říkal: mysli a jednej pozitivně. A budou se ti dít pozitivní věci,“ směje se zpěvačka Ella

21.November » ČRo Hradec Králové
Zpěvačka Eliška Machačová vystupuje pod uměleckým jménem Ella. Těsně před pandemií vyhrála konkurz na hlavní roli v muzikálu Pomáda, která je její osudovou záležitostí.

S přítelem jsme si padli do oka až na druhý pohled, říká zpěvačka Ella

18.August » Revue iDNES.cz
Zpěvačka Eliška Machačová (28) vystupuje pod uměleckým jménem Ella. Úzce spolupracuje se svým partnerem, hudebníkem Adamem Malíkem. Těsně před pandemií vyhrála konkurz na hlavní roli v muzikálu Pomáda, která je její osudovou záležitostí.

Kultura na druhé koleji? Umělci nesmí skončit za pokladnou, varují politici

16.June » CNN Prima NEWS
Masivní investice, podpora firmám, kompenzační bonus. To slibují ministři české vlády v souvislosti s bojem proti dopadům koronaviru. Mezi oblasti, o které se tolik nemluví, patří kultura. Podle odborníků je přitom kultura něco, co lidem dává smysl …

Hudební svět je podle herečky a zpěvačky Elišky Machačové upřímnější než ten herecký

13.January » ČRo Hradec Králové
Pozvání moderátorky Romany Pacákové do studia Českého rozhlasu Hradec Králové přijala herečka a zpěvačka ELLA, jinak také Eliška Machačová, rodačka z Opočna.

Zpěvačka Ella: Hudební svět je upřímnější

27.September » Novinky.cz
Eliška Machačová, která na hudební scéně vystupuje jako Ella, se v minulých třech letech přesvědčila, že její popová muzika publikum oslovuje. Dvě skladby z jejího debutového alba Někdy (2016) byly ke slyšení na vlnách Českého rozhlasu, další přílež…

Ella a její videoklip NĚKDY

28.December » Kultura21.cz
Zpěvačka Ella natočila další videoklip s názvem NĚKDY, kde přináší myšlenku, že "...někdy nemá smysl měnit to, co nejde" !!!

Tato informační stránka o Eliška Macháčová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Macháčová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes