15
new stories - click to show

Vladimír Majer

Related to

Houby Šumavy po internetu

Pasov – Přeshraniční projekt Interregu „Houby Šumavy“ uzavřel rok 2020 spuštěním webových stránek v němčině, češtině a angličtině, informuje PNP.

U sousedů je 1400 policistů s covidem

Pasov – Od začátku pandémie se v Bavorsku nakazilo covidem už přes 1400 policistů, píše PNP. Ke 23. listopadu jich bylo 864.

Covid a bezdomovci u sousedů

Linec – Na nouzová ubytování v Linci se obrací i „za korony“ asi 60 lidí, kteří žijí na ulici, z nich více než dvě třetiny mužů.

O 11 procent víc mrtvých sousedů…

Linec - Loni zemřelo v Rakousku přinejmenším 90 123 lidí, o téměř jedenáct procent víc než v průměru posledních pěti let, napsaly OÖN.

Zločiny z archivu: Mezi pohlavími, státy, paragrafy...

Krajský soud předal v únoru 2013 na základě evropského zatýkacího rozkazu vydaného soudem v Trnavě Sandru Sl. (31) k trestnímu stíhání pro pokračující podvod. To bylo zahájeno 25. října 2001, tehdy ještě proti Martinovi Sl.

Sousedka zkouší žít týden bez mobilu

Pasov – Deník PNP začal v pondělí zveřejňovat blog pasovské studentky Vivian Stamerové o jejím pokusu „přežít“ týden bez mobilu.

Ježíškovská pošta u sousedů se činila

Linec – Zvláštní poštovní úřad Christkindl vypravil o letošních Vánocích už po 71. vánoční přání do celého světa. K přepážkám před úřadem ve čtvrti města Steyru došlo od 27. listopadu do Tří králů více než 12 500 přání k Ježíškovi, informují OÖN z...

Sousedé loni kouřili víc

Linec – V Rakousku loni prodalo 5150 trafik 602 milionů balení celkem se 12,2 miliardami cigaret. To bylo o půl miliardy kusů víc před rokem.

Kde jste vězeli, tři mudrcové?

Mudrci z Východu jako Tři králové navštívili Ježíše krátce po jeho narození v Betlémě a přinesli mu dary. Tento svátek je totožný se slavností Narození Páně, je dvanáctým dnem Vánoc a fakticky jím Vánoce vrcholí a končí, uvádí Wikipedie. Tak jsme ...

Bez šotka by bylo smutno

Symbolem zlomyslnosti se pro nás novináře stal patvor šotek, napsali jsme před 35 lety pod titulkem „Ten nepřemožitelný…“

Krušnohorská rozhledna Bleiberg čeká na znovuotevření

30.December » Novinky.cz
Proslulá rozhledna s restaurací stojící kousek pod vrcholem hory Bleiberg, tedy Olověným vrchem, v západní části Krušných hor mezi Bublavou a Stříbrnou na Sokolovsku, čeká na své vzkříšení.
Antonín Maštalíř - Politik za ČSSD
Markus Söder - Německý politik
Miloš Jakeš - Český politik
Jiří Zimola - Politik za ČSSD, hejtman Jihočeského kraje

Tato informační stránka o Vladimír Majer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Majer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes