Vladimír Majer

Related to

Riziková památka u sousedů

Linec - Schody smrti se 186 stupni patří k nejpůsobivějším zastávkám pamětního místa koncentračního tábora v Mauhausenu.

Zvon od sousedů pro papeže

17.September » Českokrumlovský deník
Pasov - Nadcházející pátek odlije zvonařství Perner zvon pro papeže Františka, napsala PNP. 30. října mu jej v Římě předá delegace z Deggendorfu.

„Výstavní“ četnictvo u sousedů

16.September » Českokrumlovský deník
Linec – Ve středu 18. září bude v Zámeckém muzeu Mühlviertlu ve Freistadtu slavnostně zahájena výstava 170 let četnictva v Rakousku.

Sousedé ochránci brojí proti veleřízku

13.September » Českokrumlovský deník
Pasov - Rudi Dietl ze Straubingu by chtěl o víkendu ve spolupráci se zahradnickým spolkem Oberes Aitrachtal vytvořit v Mengkofenu (okr. Dingolfing-Landau) světový rekord – upéct tisícikilogramový řízek, píše PNP.

Sousedé uctili Jane Goodallovou

12.September » Českokrumlovský deník
Linec - Výzkumnice primátů a aktivistka životního prostředí Jane Goodallová (85) převzala ve Vídni z rukou rakouského prezidenta Alexandera Van der Bellena Rakouský čestný kříž za vědu a umění I. stupně.

U sousedů uzeniny už jen z automatu

11.September » Českokrumlovský deník
Pasov - V dolnobavorském Vilsbiburgu (okres Landshut) přešel řezník Wolfgang Schmalhofer (44) z důvodu nedostatku personálu k prodeji uzenin vlastní výroby pouze ze dvou automatů umístěných v prodejně, informuje PNP.

Sousedka dostala pokutu za psa v horku

Pasov - Majitelka jorkšírského teriéra nechala loni v srpnu odpoledne psa v obytném voze při venkovní teplotě 35 stupňů a šla na fotbal.

Nebezpečné lezecké cesty u sousedů

Linec - Jak náš web zaznamenal, ve středu měla pád na lezecké cestě na Priel 23letá česká alpinista. OÖN v pátek doplnily, že v nemocnici ve Welsu je žena mimo nebezpečí.

I sousedé mají své „trhovce“

Linec - V obci Stammham už nebudou pořádat bazar dětského oblečení, který se tady konal dvakrát ročně po dvacet let. Rozhodující pro zrušení bylo podle organizátorek chování řady návštěvníků, napsaly OÖN.

Kráva tulačka od sousedů už nežije

Pasov - Před osmi lety utekla kráva Yvonne z nákladní plochy vozidla, které ji vezlo z Mühldorfu k novému majiteli, a skoro sto dnů se skrývala v hornobavorských lesích.
Antonín Maštalíř - Politik za ČSSD
Jiří Zimola - Politik za ČSSD, hejtman Jihočeského kraje
KSČM - Levicová politická strana
TOP 09 - Pravicová politická strana
ODS - Politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana
Lubomír Zaorálek - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Vladimír Majer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Majer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes