15
new stories - click to show

Jana Vajdíková

Related to

Až po ročním snažení zanikl v Ostravě klub zastupitelů ČSSD

Více než rok trvalo, než se trojice ostravských zastupitelů, původně zvolených za ČSSD, zařadila mezi zastupitele bez politické příslušnosti. Změnu, o kterou sociální demokraté usilovali přes rok, ve středu oznámil primátor na zastupitelstvu.

Lidem se po covidu zhoršuje zrak. Problém mají i děti na distanční výuce

17.March » tn.cz
Někteří pacienti po covidu-19 trpí záněty a změnami na sítnici a stěžují si na zamlžené vidění. V nemocnici v Karviné se proto na tyto stavy zaměřili. Do studie se zapojily desítky lidí.

Vyléčením z covidu to nekončí! Děti i dospělé trápí zanícené oči a sítnice

17.January » tn.cz
Někteří pacienti, kteří prodělali covid-19, trpí záněty a změnami na oční sítnici. Stěžují si hlavně na mlhavé vidění. V Moravskoslezském kraji už lékaři tyto projevy zkoumají a zjišťují, jestli jsou dlouhodobé.

ČSSD má v Ostravě vážný problém. Kvůli rušení organizací padla první žaloba

30.January » EuroZprávy.cz
U Městského soudu v Praze byla dnes podána první žaloba, která reaguje na loňské zrušení místních organizací ČSSD v Ostravě. Několik sociálních demokratů se chce soudně domoci návratu do strany. Požadují obnovení členství i zneplatnění loňského ro...

ČSSD mu zrušila členství, teď stranu žaluje. Ostravský exzastupitel chce zpět

30.January » Blesk.cz
U Městského soudu v Praze byla ve čtvrtek podána první žaloba, která reaguje na loňské zrušení místních organizací ČSSD v Ostravě. Několik sociálních demokratů se chce soudně domoci návratu do strany. Požadují obnovení členství i zneplatnění loňsk...

V ostravské ČSSD je dusno. Vyhození členové se domáhají návratu do strany

23.January » EuroZprávy.cz
Další ostravští sociální demokraté se domáhají svého návratu do strany. Požadují obnovení členství i revizi loňského rozhodnutí předsednictva, kterým byly zrušeny jejich původní místní organizace. ČTK to dnes sdělil advokát Pavel Němec.

ČSSD má další problémy. Exčlenové se chtějí soudit

19.January » EuroZprávy.cz
ČSSD pravděpodobně čekají další žaloby, soudit se chtějí někteří vyloučení členové z Ostravy. Tvrdí, že jejich vyloučení a zrušení buněk bylo nezákonné.

ČSSD čekají další žaloby, soudit se chtějí vyloučení členové z Ostravy

19.January » Lidovky.cz
ČSSD pravděpodobně čekají další žaloby, soudit se chtějí někteří vyloučení členové z Ostravy. Tvrdí, že jejich vyloučení a zrušení buněk bylo nezákonné. Vyloučení sociální demokraté žádali předsednictvo o sjednání nápravy. To ale o tom vůbec na sv...

Kajnar je zpět v ČSSD. Stranu povede do voleb

Bývalý primátor Ostravy Petr Kajnar (2006 – 2014) ohlásil návrat do politiky, a hned ve velkém stylu. Stranická konference rozhodla o tom, že bude stát v čele strany pro moravskoslezské hejtmanské volby v příštím roce.

Petr Kajnar se vrátil do ČSSD. Vede okres a je lídrem pro krajské volby

23.November » iRegiony Impuls
Bývalý primátor Ostravy Petr Kajnar se po pěti letech vrátil do ČSSD a rovnou obsadil vrcholné pozice: stal se předsedou okresu a lídrem pro krajské volby 2020.

Petr Kajnar se vrátil do ČSSD. Vede okres a je lídrem pro krajské volby

23.November » iDNES.cz
Bývalý primátor Ostravy Petr Kajnar se po pěti letech vrátil do ČSSD a rovnou obsadil vrcholné pozice: stal se předsedou okresu a lídrem pro krajské volby 2020. Další články k tématu: ČSSD udělala čistku v Ostravě a vrací se jí Kajnar, má být i lí...

Kvůli rušení organizací ČSSD v Ostravě zřejmě padne žaloba

22.November » ParlamentniListy.cz
Do 20. prosince chce skupina ostravských sociálních demokratů podat žalobu na obranu proti zářijovému rozhodnutí předsednictva strany zrušit většinu místních organizací. Vedení strany totiž podle někdejší ostravské předsedkyně Jany Vajdíkové členů...

Tato informační stránka o Jana Vajdíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Vajdíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes