15
new stories - click to show

Vendula Matějů

Related to

Z domu pro seniory v Lidické ulici ve Strakonicích odstranili místní profesionální hasiči ze…

13:53 » Požáry.cz
Z domu pro seniory v Lidické ulici ve Strakonicích odstranili místní profesionální hasiči ze střechy nebezpečné ledové převisy.

K úklidu vyteklých provozních kapalin vyjela jednotka ze stanice Suché Vrbné do Boršova nad Vltavou…

13:20 » Požáry.cz
K úklidu vyteklých provozních kapalin vyjela jednotka ze stanice Suché Vrbné do Boršova nad Vltavou, kde se střetly dva osobní automobily.

Úklid vyteklých provozních kapalin zajistila po dopravní nehodě osobního auta v ulici Dr. Bureše v…

13:20 » Požáry.cz
Úklid vyteklých provozních kapalin zajistila po dopravní nehodě osobního auta v ulici Dr. Bureše v Českých Budějovicích profesionální jednotka ze stanice Suché Vrbné.

V obci Kvilda provedla profesionální jednotka ze stanice Vimperk nouzové otevření dveří domu.…

13:20 » Požáry.cz
V obci Kvilda provedla profesionální jednotka ze stanice Vimperk nouzové otevření dveří domu. Uvnitř si majitel zabouchnul léky a klíče zůstaly v zámku dveří zevnitř.

Bez zranění a úniku provozních kapalin se obešla dopravní nehoda dodávky, která sjela u obce…

13:20 » Požáry.cz
Bez zranění a úniku provozních kapalin se obešla dopravní nehoda dodávky, která sjela u obce Popelín do příkopu. Jindřichohradečtí profesionální hasiči dodávku vytáhli zpět na silnici.

Úklid vozovky po dopravní nehodě vyřešila táborská profesionální jednotka v Táboře, části obce…

13:20 » Požáry.cz
Úklid vozovky po dopravní nehodě vyřešila táborská profesionální jednotka v Táboře, části obce Horky. Tato nehoda osobního auta je bez zranění. Hasiči uklidili ze silnice vyteklé provozní kapaliny.

Ráno hasiči na Táborsku vystříhávali osoby z auta, po poledni řešili požár vozu

TÁBORSKO – Hydraulické vyprošťovací zařízení museli v pondělí 18. ledna ráno použít profesionální hasiči z táborské stanice. Po půl šesté zasahovali u dopravní nehody u Malšic, části obce Všechlapy, při které došlo ke střetu dvou aut. V jednom z v...

Jaký byl rok 2020 pro jihočeské profesionální hasiče?

17.January » jihočeskénovinky.cz
Jaký byl rok 2020 z pohledu jihočeských hasičů? Kolik jsme zachránili osob? Ke kolika jsme vyjeli dopravním nehodám? Jak velké škody způsobily všechny loňské požáry? Všechny tyto a podobné otázky odpoví statistické údaje o událostech HZS Jihočeské...

Jaký byl rok 2020 u jihočeských profesionálních hasičů? Vyjížděli k 6597 zásahům, škody z požárů jsou přes 170 milionů, zemřelo

JIŽNÍ ČECHY - Rok 2020 byl jednoduše jiný... Víc už prozrazuje mluvčí Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje Vendula Matějů:

Kaplická profesionální jednotka spolupracovala v Malontech s jednotkou místních dobrovolných hasičů…

15.January » Požáry.cz
Kaplická profesionální jednotka spolupracovala v Malontech s jednotkou místních dobrovolných hasičů při uhašení vznícených sazí v komíně domu. Požár je beze škody.

Ve Chvalšinské ulici v Českém Krumlově likvidovali místní profesionální hasiči následky dopravní…

15.January » Požáry.cz
Ve Chvalšinské ulici v Českém Krumlově likvidovali místní profesionální hasiči následky dopravní nehody osobního auta. Hasiči provedli uvolnění komunikace.
Pavel Valenta - Mluvčí karlovarské policie

Tato informační stránka o Vendula Matějů zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vendula Matějů" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes