15
new stories - click to show

Vendula Matějů

Related to

Jižní Čechy pokryl sníh. Hasiče zaměstnávají nehody ve všech okresech

19.November » Jihočeské týdeníky
JIŽNÍ ČECHY - V noci na sobotu 19. listopadu se naplnila přepověď meteorologů a do České republiky přišla zima. Sníh a ledovka na silnicích tradičně způsobily na mnoha místech komplikace. Jižní Čechy nebyly výjimkou a hasičům, policistům i záchranář…

U Benešova nad Černou bouralo auto. Hasiči kvůli sněhu mířili k pěti nehodám

Sníh a ledovka na silnicích v Jihočeském kraji způsobily na mnoha místech komplikace a hasičům, policistům i záchranářům tak přibyla práce u dopravních nehod.

Na Dačicku havarovala cisterna plná močůvky. Likvidace trvala téměř celou noc

16.November » Budějcká Drbna
Jindřichohradečtí policisté řešili včera odpoledne dopravní nehodu na Dačicku, kde se převrátila cisterna převážející močůvku. Následky nehody museli hasiči řešit několik hodin. Způsobená škoda se vyšplhala na sto tisíc korun.

Doplnění k úterní nehodě cisterny s kejdou. Řidič traktoru boural, protože jel moc rychle

16.November » Jihočeské týdeníky
DEŠNÁ - Řidič traktoru s cisternou s kejdou při projíždění zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdě s přepravovaným kapalným nákladem. To je podle vyšetřování policie důvod, proč se v úterý odpoledne stala v Dešné na Jindřichohradecku nehoda, při které …

V Dešné se převrátila cisterna. Vytekly z ní dva kubíky kejdy

15.November » Jihočeské týdeníky
DEŠNÁ - Nepříjemný zápach se line od odpoledne Dešnou na Jindřichohradecku. Při nehodě se tam v 15.30 hodin převrátila cisterna s kejdou, kterou táhl traktor. Na místě zasahovali hasiči, museli kejdu ředit a vyprostit cisternu.

Z cisterny, která se převrátila na dům, vytéká páchnoucí kejda

V Dešné na Dačicku se v úterý 15. listopadu stala kuriózní nehoda, při které se cisterna za traktorem převážejícím kejdu převrátila na dům.

Rodinný dům na Táborsku se ocitl v plamenech

13.November » Náš REGION
Požár bytu v rodinném domě na Táborsku způsobil škodu 1,5 milionu korun. Zranění při něm utrpěl jeden člověk. Byt začal hořet v sobotu večer a hasiči s ním bojovali více než dvě hodiny.

Požár bytu v rodinném domě na Táborsku způsobil škodu 1,5 milionu

13.November » Budějcká Drbna
Požár bytu v rodinném domě na Táborsku způsobil škodu 1,5 milionu korun. Zranění při něm utrpěl jeden člověk. Byt začal hořet v sobotu večer a hasiči s ním bojovali více než dvě hodiny.

Tahač převážející osobní auta měl poškozený nosník. Hrozil pád jednoho z vozů

Kamion, který převážel osobní auta musel v noci na středu v Českých Budějovicích zastavit a řidič přivolal pomoc. Na návěsu totiž praskla vzpěra a hrozilo, že jedno z převážených aut spadne.

V Lomnici vyhořel byt. Hasiči likvidovali i dva požáry aut a mobilheimu

V neděli 6. listopadu vypukl požár v bytovém domě v ulici Na Nábřeží v Lomnici nad Lužnicí požár. Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů. Nebyl to jediný požár, ke kterému vyjížděli hasiči minulý týden.

V Lomnici shořel byt. Jeden člověk skončil v nemocnici

LOMNICE NAD LUŽNICÍ - Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v neděli 6. listopadu odpoledne v Lomnice nad Lužnicí, kde v ulici Na nábřeží hořel byt ve dvoupodlažním bytovém domě. Uvnitř byl jeden člověk, který skončil v péči lékařů. Oheň způsobil škodu z…

Zabouchnuté dveře bytu, za kterými spalo malé dítě a byli dva psi, otevřeli v Táboritské ulici v…

7.November » Požáry.cz
Zabouchnuté dveře bytu, za kterými spalo malé dítě a byli dva psi, otevřeli v Táboritské ulici v Třeboni místní profesionální hasiči.
Pavel Valenta - Mluvčí karlovarské policie

Tato informační stránka o Vendula Matějů zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vendula Matějů" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes