15
new stories - click to show

Vladimír Matoušek

Related to

Vražda svůdného Itala

13.January » ČRo 2 - Praha
Lázeňské procedury nebyly to jediné, co sem Itala na vozíku táhlo. Lákaly ho hlavně místní slečny, které mu dělaly společnost.

Na italskou ambasádu se StB plížila tajnou chodbou přes kostel, velvyslanec měl odposlech i v kolíbce na inkoust

16.November » info.cz
SERIÁL NEPŘÁTELSKÉ ÚZEMÍ PRAHA | Jedním z dalších zastupitelských úřadů, do kterých se podařilo Státní bezpečnosti proniknout, je velvyslanectví Italské republiky sídlící v Kolovratském paláci na adrese Nerudova 20. Bývalý příslušník komunistické ...

Na italskou ambasádu se StB plížila tajnou chodbou přes kostel, velvyslanec měl odposlech i v inkoustu

16.November » info.cz
SERIÁL NEPŘÁTELSKÉ ÚZEMÍ PRAHA | Jedním z dalších zastupitelských úřadů, do kterých se podařilo Státní bezpečnosti proniknout, je velvyslanectví Italské republiky sídlící v Kolovratském paláci na adrese Nerudova 20. Bývalý příslušník komunistické ...

Odešla legenda české kriminalistiky: Emeritní policejní rada Vladimír Matoušek zemřel!

24.August » Blesk.cz
Vladimír Matoušek byl emeritním policejním radou a také členem Klubu policejní historie Brno, právě ten v neděli oznámil, že pan Matoušek zemřel. Lidé na něj vzpomínají jako na úžasného člověka, který zasvětil život boji proti zločinu.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 531)

22.February » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Milá a vážená paní Matoušková, přeji pevné zdraví a ještě mnoho premiér v hledišti milovaného Divadla Radost!! aneb Mudrování nad životním jubileem loutkářské legendy paní Zory Matouškové – Bílkové.

Socha svatého Františka z Assisi a vlka z Gubbia v pražských Střešovičkách

14.November » Turistika.cz
Socha svatého Františka z Assisi a vlka z Gubbia se nachází v parku před klášterem - mateřincem Školských sester v pražských Střešovičkách, necelých sto metrů od Patočkovy ulice. Socha je dostupná také po pěší cestě ze zastávky Na Petynce kolem…

Brněnské Divadlo Radost slaví 70 let od svého založení

25.October » Novinky.cz
25. října 1949 zahájilo profesionální činnost v bývalém kině Orania na Bratislavské ulici Loutkové divadlo Radost. Zakladatelem a prvním ředitelem byl významný loutkář a pedagog Vladimír Matoušek.

Cyrilometodějská pouť a další události 5. července

5.July » Rádio Proglas
Přinášíme přehled událostí očekávaných v pátek 5. července 2019, na Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje.

Sochy svatých Cyrila a Metoděje už vítají poutníky do Velehradu

4.July » idobryden.cz
Sochy svatých Cyrila a Metoděje už zdobí pilíře u vstupu do poutního areálu ve Velehradě. Umělecká díla ožila v ateliéru kameníka Jana Leitgeba z Blanska u příležitosti 1150.

31 fotek z brněnských ZAHRAD SMRTI: V nádrži leželo ZÁHADNÉ MIMINKO

28.May » eXtra.cz
Šli se projít do lesa a spatřili podivnou igelitovou tašku. Když se k ní přiblížili, čekal je šok. Našli v ní mrtvé miminko staré sotva několik týdnů. Děsuplný případ z brněnského Nového Lískovce nahání hrůzu i po deseti letech. Matku, která novor...

Za vraždou v Kyjově jsou spory o majetek, říká okolí rodiny

Policisté pokračují ve vyšetřování vraždy čtyřicetileté ženy z Kyjova. K činu se přiznal její manžel, se kterým se rozváděla. Blízcí přátelé tvrdí, že důvodem k hádkám byl majetek. Muži hrozí až 18 let vězení, na soud si počká ve vazbě.

Tato informační stránka o Vladimír Matoušek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Matoušek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes