Taťjana Medvecká Česká herečka

Related to

Hodnocení uživatelů: Křehkosti, tvé jméno je žena (Národní divadlo) - 70 % [RaB]

28.June » i-divadlo.cz
Excelentní Iva Janžurová (ostatně jako vždy) a Taťjana Medvecká. Bohužel role Prachaře naprosto hrozná a výstupy 450PEOPLE také v inscenaci nechápu.

Poldové a nemluvně: Všechno o nové české komediální detektivce!

1.June » Lifee.cz
Namísto zbraně dudlík a plenky, namísto drsné policejní stanice rodinný domek v menším středočeském městě. Česká televize natáčí originální, komediálně detektivní seriál Poldové a nemluvně podle scénáře Tomáše Baldýnského. Těšit se můžete na Svato...

ÚSMĚVY W. A. MOZARTA

20.May » Dobříš
v podání Komorního orchestru Akademie - W. A. Mozart: Symfonie g-moll, árie z Don Giovanniho - slovem provází herečka Taťjana Medvecká.

Pohřeb Václava Postráneckého (†75): SMRT SI PŘEDPOVĚDĚL PŘED ROKEM!

16.May » Aha!
Národní divadlo se ve středu dopoledne loučilo s Václavem Postráneckým (†75). Herec, který 7. května podlehl rakovině jícnu, mu dal ale sbohem už před rokem. Symbolickým gestem, který vhání slzy do očí! Už tenkrát věděl, že umírá...

OBRAZEM: Na poslední rozloučení s Václavem Postráneckým dorazily davy osobností

15.May » eXtra.cz
Česko dalo poslední sbohem legendárnímu herci Václavu Postráneckému (†75). Na rozloučení dorazily davy osobností, hvězdní kolegové, ale i fanoušci. Smuteční obřad začal úderem jedenácté hodiny dopolední a rakvi se poklonili například František Něm...

Rozloučení s Postráneckým provázela píseň, projevy a potlesk

Praha - Zesnulého herce Václava Postráneckého dnes při posledním rozloučení v Národním divadle (ND) v Praze provázela píseň z jeho oblíbeného filmu Tootsie, osobní projevy spolupracovníků...

Rozloučení s Václavem Postráneckým (✝75): Budeš moc chybět, vzkázala se slzami v očích Medvecká

15.May » Super.cz
Hvězda komedie S tebou mě baví svět odešla do hereckého nebe v úterý 7. května . O skonu herce Václava Postráneckého (✝75) informoval mluvčí Národního divadla Tomáš Staněk.

ŽIVĚ: Rozloučení s Václavem Postráneckým (✝75): Budeš nám moc chybět, vzkazuje se slzami v očích Taťjana Medvecká

15.May » Super.cz
Hvězda komedie S tebou mě baví svět odešla do hereckého nebe v úterý 7. května. O skonu herce Václava Postráneckého (✝75) informoval mluvčí Národního divadla Tomáš Staněk.

Rozloučení s Václavem Postráneckým: Národní divadlo je zaplněné, u rakve se střídá čestná stráž

15.May » EuroZprávy.cz
V Národním divadle se dnes lidé naposledy loučí s oblíbeným hercem Václavem Postráneckým. Zemřel po dlouhé těžké nemoci 7. května ve věku 75 let. Už před začátkem ceremoniálu, který má začít v 11:00, je divadlo narvané k prasknutí!

ŽIVĚ: Rozloučení s Václavem Postráneckým (✝75): Budeš nám moc chybět, vzkazuje Taťjana Medvecká

15.May » Super.cz
Hvězda komedie S tebou mě baví svět odešla do hereckého nebe v úterý 7. května. O skonu herce Václava Postráneckého (✝75) informoval mluvčí Národního divadla Tomáš Staněk.

Tato informační stránka o Taťjana Medvecká zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Taťjana Medvecká" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes