Jiří Menzel Český režisér, herec a spisovatel

Vztahuje se k


Články

Mám dobrou zprávu, Jiří je doma s námi, prozradila Olga Menzelová

Producentka Olga Menzelová (40) delší dobu nechce komentovat zdravotní stav svého manžela Jiřího Menzela (80). Režisér bojoval s meningokokem a byl v několika zdravotnických zařízeních. Nyní ovšem jeho manželka prozradila, že je doma. Další články...

Obrovská radost krásné Olgy (40): Menzela (80) už má doma!

12:22 » Aha!
Jiří Menzel strávil dlouhé měsíce ve zdravotnických zařízeních. Kvůli napadení zákeřným meningokokem musel podstoupit náročnou operaci hlavy a dlouho se nedařilo, postavit oblíbeného režiséra na nohy. Teď se jeho zdravotní stav zlepšil natolik, že...

Olga Menzelová sdělila radostnou novinu: Jiří už je doma!

12:10 » Super.cz
Oscarový režisér Jiří Menzel (80) má spoustu prestižních ocenění. Včera svou sbírku doplnil o další skvost. Byl uveden do Síně slávy a připojil se tak například ke Karlu Gottovi (79) nebo Jiřině Bohdalové (87) .

Olga Menzelová odtajnila stav manžela: Jiřího převezli domů

10:35 » Blesk.cz
O víkendu byl oscarový režisér Jiří Menzel (80) uveden do Síně slávy a připojil se tak k například ke Karlu Gottovi (79) či Jiřině Bohdalové (87). Cenu za něj přebírala manželka Olga (40), která prozradila přelomový pokrok v jeho zdravotním stavu!

Jiří Menzel je konečně doma z nemocnice

19:45 » Týden.cz
Olga Menzelová dnes prozradila, že její manžel, režisér a herec Jiří Menzel je po dlouhých měsících konečně s rodinou doma!

Stav Jiřího Menzela? Byl hubený jako pergamen! Nic na něj nefungovalo!

8.října » stars24.cz
Režisér Jiří Menzel se už dlouhé měsíce pokouší vzpamatovat z operace mozku a dlouhého pobytu v umělém spánku. Pomáhají mu nejen lékaři, ale i známý český léčitel. Právě on popsal, jak na tom Menzel aktuálně je!

Velký zvrat v léčbě Jiřího Menzela: Byl hubený jako pergamen! Nic na něj nefungovalo!

7.října » stars24.cz
Režisér Jiří Menzel se už dlouhé měsíce pokouší vzpamatovat z operace mozku a dlouhého pobytu v umělém spánku. Pomáhají mu nejen lékaři, ale i známý český léčitel. právě on popsal, jak na tom Menzel aktuálně je!

Velký zvrat v léčbě oscarového režiséra Jiřího Menzela: Léčitel od Pilarky promluvil!

7.října » Aha!
Režisér Jiří Menzel (80) je po operaci mozku, kterou podstoupil kvůli napadení zákeřným meningokokem už mnohot měsíců pod dohledem lékařů. Během jeho pobytu v nemocnici zakázala jeho manželka Olga (40) podávat jakékoliv informace. Avšak nyní uděla...

Jiří Menzel obdržel cenu za celoživotní dílo na Mezinárodním filmovém festivalu v Haifě

1.října » Židovské listy
Na 34. ročníku prestižního filmového festivalu v Haifě (26. 9.) obdržel Jiří Menzel cenu za celoživotní dílo Cenu převzala jeho choť, paní Olga Menzelová, která se zúčastnila promítání slovenského filmu Tlumočník, ve kterém září právě Jiří Menzel....

Olga Menzelová převzala cenu za nemocného manžela Jiřího. Tohle slavný režisér vzkázal

28.září » Super.cz
Oscarový režisér Jiří Menzel (80) získal na filmovém festivalu v Izraeli cenu za celoživotní přínos filmu. Jelikož mu jeho zdravotní stav nedovolil si pro ocenění dojet osobně, sošku za něj převzala jeho manželka Olga (40) .

Menzelová převzala cenu za nemocného manžela: Co vzkázal Jiří? Olga tím překvapila!

28.září » Blesk.cz
Ač je oscarový režisér Jiří Menzel (80) od listopadu loňského roku upoutaný na lůžko po vážné operaci mozku, sbírá jedno ocenění za druhým. To poslední za něj převzala manželka Olga Menzelová (40).
Jitka Molavcová - Česká herečka a zpěvačka
Jaroslav Uhlíř - Český skladatel populární a filmové hudby, herec, zpěvák
Jiřina Bohdalová - Česká herečka
Václav Neckář - Zpěvák

Tato informační stránka o Jiří Menzel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Menzel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes