15
new stories - click to show

Ivan Mládek

Related to


Stories

Několik evropských zemí hlásí za den víc nakažených covidem

26.November » globe24.cz
V Itálii přibylo za posledních 24 hodin 29.003 nákaz koronavirem SARS-CoV-2 a dalších 822 zemřelých v souvislosti s nákazou; oba údaje jsou vyšší než o den dříve. Informoval o tom dnes deník Corriere della Sera. Vyšší denní nárůsty nakažených opro...

Ivan Mládek: Jak vzpomíná na svého zesnulého kamaráda?

26.November » stars24.cz
Jak stars24.cz již informoval, ve věku 79 let zemřel kapelník, kytarista a zpěvák František Prošek. Zpěvák Ivan Mládek, který se o smutnou informaci podělil s fanoušky, zavzpomínal na to, jak Prošek hostoval v jeho kapele.

Ivan Mládek oplakává smrt kamaráda a člena kapely: Zpěvák podlehl koronaviru

25.November » Šíp
Zpěvák Ivan Mládek se na Facebooku se svými fanoušky a přáteli podělil o zdrcující zprávu. Ve věku 79 let totiž zemřel kapelník, kytarista a zpěvák František Prošek. Podle informací TN.cz podlehl koronaviru.

Ivan Mládek a Banjo Band: Přišli o dalšího člena! Kdo už není mezi námi?

24.November » stars24.cz
Ivan Mládek se smutkem sleduje, jak odcházejí někteří jeho kamarádi, kteří s ním hráli v Banjo Bandu. Připomeňme si některé výrazné členy této formace, co už nejsou mezi námi.

Zdrcený Ivan Mládek! Byl to jeden z mála mých kamarádů

24.November » Aha!
Kapelník, zpěvák a kytarista František Prošek zemřel ve věku 79 let. Smutnou zprávu sdělil na facebooku zpěvák Ivan Mládek (78) . Prošek zemřel v důsledku nákazy koronavirem.

Ivan Mládek truchlí: Jeho spoluhráče připravil o život koronavirus!

24.November » stars24.cz
Ivan Mládek přišel kvůli pandemii o možnost vystupovat, mnohem víc ho však zamrzela jiná ztráta. V těchto dnech zemřel jeden z jeho dlouholetých nejbližších spolupracovníků.

Zemřel František Prošek, kytarista Mládkova Banjo Bandu. Měl koronavirus

23.November » Echo24.cz
Zemřel kytarista, zpěvák a zakladatel countryové hudební skupiny Mustangové František Prošek. Bylo mu 79 let. Prošek byl také členem Banjo Bandu Ivana Mládka a autorem hitu Když je v Praze hic. Nikdy jsem nepoznal tak skromného, spolehlivého a hla...

Ivan Mládek oplakává úmrtí blízkého přítele z kapely Mustangové. Podlehl koronaviru, upřesnil

23.November » Život v Česku
Smrt blízkého přítele zarmoutila hudebníka Ivana Mládka (78). Ve věku 79 let zemřel zakladatel slavné skupiny Mustangové František Prošek, který se podle Mládka nakazil koronavirem a zákeřnému onemocnění podlehl. The post Ivan Mládek oplakává úmrt...

Ivan Mládek (78) v slzách: Zemřel mu parťák z Banjo Bandu! Podlehl koronaviru

23.November » Blesk.cz
Ivan Mládek (78) přišel o dalšího člena svého Banjo Bandu. Ve věku 79 let zemřel kytarista a zpěvák František Prošek, autor hitu Když je v Praze hic. Příčinou jeho smrti byl prý koronavirus.

Zemřel muzikant František Prošek. Spoluhráč Ivana Mládka podlehl koronaviru

23.November » iDNES.cz
Ve věku 79 let zemřel František Prošek, kapelník a zakladatel countryové skupiny Mustangové a také spoluhráč Ivana Mládka, s nímž nahrál hity jako Když je v Praze hic. Příčinou jeho smrti byl koronavirus.

Tato informační stránka o Ivan Mládek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Mládek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes