El Mohameda

Vztahuje se k

El-Erian (Allianz): ECB by mohla zvýšovat sazby dříve už v létě 2019

9.října » Kurzy.cz
Podle hlavního ekonomického poradce Allianz Mohameda El-Eriana by mohla ECB začít se zvyšováním sazeb dříve než se doposud odhadovalo. Hlavním důvodem by přitom byla akcelerující inflace a snaha celkově normalizovat měnovou politiku.

El-Erian (Allianz): US ekonomika vypadá OK minimálně na několik dalších let a zvrátit to mohou jen vnější vlivy

9.října » Kurzy.cz
Podle jednoho z nejuznávanějších ekonomů a investorů světa Mohameda El-Eriana, který je nyní šéfem ekonomických poradců pojišťovny Allianz, má americká ekonomika zaděláno minimálně na několik let růstu a aktuálně jí nehrozí, že by ji nějaké domácí...

Otázka, kterou by si měl položit každý bitcoin-investor

14.září » Web4Trader
Podle ekonomického poradce z Allianz, Mohameda El-Eriana, by si každý investor do bitcoinu měl položit celou řadu otázek.

El-Erian: Trh už zase podceňuje možnost dalšího růstu USD sazeb. Rozhodne únorová nezaměstnanost a vývoj platů

23.února » Kurzy.cz
Soudě podle vývoje futures kontraktů trh nyní dává pravděpodobnost březnového růstu USD sazeb kolem 34%. Podle hlavního ekonomického poradce Allianz Mohameda El-Eriana by to mělo být spíše kolem 50-60%..

El-Erian: Hlavním rizikem pro US akcie je silný dolar, klíčová bude také reakce hlavních obchodních partnerů

12.ledna » Kurzy.cz
Podle Mohameda El-Eriana je hlavním rizikem pro americké akciové trhy především silný a nadále posilující dolar. Riziko je o to větší, že se situace může celkem snadno vyvinout do takového stavu, se kterým nebude moci nová administrativa v Bílem d...

Wall Street si vzala pauzu na vydechnutí

21.prosince » Kurzy.cz
Americké akciové indexy se dnes ostyšně obchodovaly těsně pod hodnotami dosaženými ve včerejší seanci. Ani jeden z hlavních sledovaných barometrů nedokázal připsat zisky, když se trhy pravděpodobně drží návodu Mohameda El-Eriana na výběry zisku.

Trump prezidentem: Jak by vypadala Amerika a zbytek světa?

1.září » investicniweb.cz
Favoritem není, odepisovat ho ale také nelze. Donald Trump rozvířil předvolební hladinu v USA populismem a konfrontační a mnohdy nekorektní rétorikou. Co by se všechno mohlo dít, kdyby v listopadových prezidentských volbách překvapivě uspěl?

ADP: Soukromý sektor ve Spojených státech v srpnu vytvořil 177 tisíc pracovních míst

31.srpna » investicniweb.cz
Podle zprávy agentury ADP vytvořil soukromý sektor ve Spojených státech v srpnu 177 tisíc nových pracovních míst. Očekával se přírůstek o 175 tisíc. V červenci v soukromém sektoru vzniklo podle ADP 194 tisíc nových míst (revidováno ze 179 tisíc).

El-Erian: Pokud budou páteční data z amerického trhu práce dobrá, výrazně vzroste pravděpodobnost zářijového zásahu Fedu

31.srpna » investicniweb.cz
Podle Mohameda El-Eriana, který v současnosti pracuje jako poradce společnosti Allianz, nyní existuje 60% šance, že Fed na svém zářijovém zasedání přistoupí k dalšímu zvýšení sazeb. Tato pravděpodobnost však podle něj může vyšplhat až na 80 %, pok...

El-Erian: Brexit vytváří investiční příležitosti, je potřeba mít v ruce dostatek hotovosti

28.června » investicniweb.cz
Akciové i měnové trhy jsou po britském referendu v jednom kole. Podle Mohameda El_Eriana, hlavního ekonoma Allianz, ale brexit vytváří dlouhodobé příležitosti.

Náměstek Kaucký přijal předsedu zahraničního výboru egyptské Sněmovny reprezentantů

22.června » MZV České republiky
Náměstek ministra zahraničních věcí Lukáš Kaucký 21. června 2016 v Černínském paláci přijal Mohameda El Orabiho, předsedu zahraničního výboru Sněmovny reprezentantů Egyptské arabské republiky.
David Cameron - Britský politik
Angela Merkelová - Německá kancléřka
Donald Trump - Americký obchodní magnát
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o El Mohameda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "El Mohameda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes