Karel Molnár

Vztahuje se k

Nejzásadnější rekonstrukce v Kolíně? Autobusové nádraží, říká starosta

2.října » Kolínský deník
Kolín - Sedmadvacet křesel v zastupitelstvu Kolína. O ty se bude ucházet v nadcházejících komunálních volbách celkem deset volebních stran a hnutí.

Copak nám to děláte, pane premiére?

6.listopadu » blog.idnes.cz
Chcete si před sjezdem ČSSD, kde se bude volit nové vedení strany, upevnit svoji nepříliš pevnou pozici, novými a vděčnými straníky, kteří nastoupí místo ministrů či ministryň, které plánujete odvolat?

Karel Molnár je mistrem Evropy!

23.srpna » MINIGOLFNEWS.cz
Český minigolf zažívá další historický úspěch. Tentokrát se o něj postaral Karel Molnár. Se svými 282 údery po 12 kolech za sebou nechal všechny ostatní soupeře a stal se mistrem Evropy! Těsně na čtvrtém místě pak skončil také Martin Ječný, kterém...

Český tým získal na mistrovství Evropy bronz!

22.srpna » MINIGOLFNEWS.cz
České reprezentaci se letos na německých hřištích velmi daří a tak to vypadá na bohatou medailovou nadílku i na mistrovství Evropy v Neutraublingu. Již od prvního kola patřily výsledky našich hráčů k nejlepším a nic na tom nezměnilo ani následujíc...
Josef Řihák - Politik za ČSSD
Kateřina Pancová - Česká lékařka, politička
Marcel Chládek - Politik za ČSSD
David Rath - Český lékař a bývalý politik

Tato informační stránka o Karel Molnár zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Molnár" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes