15
new stories - click to show

Petr Moos

Related to

Senátoři stan se kvůli rozhodnutí prezidenta o termínu voleb do sněmovny obrátí na Ústavní soud

7.January » iROZHLAS
stavní soud by měl podle senátorů za Starosty zrušit rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana o vyhlášení termínu voleb do Sněmovny pro zneužití pravomocí hlavy státu. Vyhlášení termínu říjnových voleb na konci loňského prosince považují Starostové, ja...

Města zvažují zrušení modrých zón, ale jen pro pracovníky v první linii

17.October » AutoTN.cz
Některá města uvažují o tom, že zruší placené parkovací zóny, ale na rozdíl od jara jen pro zdravotníky a další lidi z takzvané první linie. Tehdy jim to nařídila vláda. Podle ministra zdravotnictví by přitom zrušení placených zón mohlo ulevit riz...

Koronazamyšlení III

30.September » blog.idnes.cz
aneb je toto pouhá náhoda, nebo úmysl? A pakliže je to úmysl, co v konečném důsledku sleduje? Nechám to bez komentáře, ať si každý udělá obrázek sám.

V dopravě se opravuje podle toho, kdy jsou na co peníze, ne podle podle potřeby systému, kritizuje exministr Moos

16.September » Český rozhlas Plus
Doprava je veřejný kapitál a její dobré fungování posiluje i samotný region, to si podle bývalého ministra dopravy Petra Moose začínají uvědomovat i kraje v Česku.

Koronazamyšlení II.

11.September » blog.idnes.cz
aneb Hurá, promořujeme se! Na přelomu května a června naše drahá vláda slavnostně ukončila Období Temnoty, aneb Velkou Celonárodní Karanténu, při které byla z moci úřední téměř vypnuta ekonomika.

Host: bývalý ministr dopravy Petr Moos

20.June » ČRo 2 - Praha
Fascinace technikou, ale i hudbou a sportem prostupuje ze slov někdejšího ministra dopravy a spojů prof. Petra Moose.

Lidé se bojí, že jim v MHD někdo nakýchá do tváře. Dopravní podnik má plán

10.May » Seznam Zprávy
Pražské metro stále přepravuje jen třetinu lidí oproti situaci před nouzovým stavem. Obnovení platnosti modrých zón by mohlo část cestujících do MHD vrátit. Experti varují před bezmyšlenkovitým omezováním veřejné dopravy.

Nemocnice získala územní rozhodnutí pro Centrum urgentní medicíny

8.May » Liberec
Významného milníku dosáhla Krajská nemocnice Liberec při přípravě projektu výstavby Centra urgentní medicíny. 15. dubna nabylo právní moci územní rozhodnutí pro výstavbu Centra urgentní medicíny.

Začíná stavba nemocnice za dvě a půl miliardy. Podívejte se, jak bude vypadat

V Liberci začíná stavba nové nemocnice, jak se ve městě říká modernímu Centru urgentní medicíny. Z areálu Krajské nemocnice Liberec do několika týdnů zmizí domy v Kristiánově ulici. Výstavba centra tím symbolicky odstartuje.

Stavba Centra urgentní medicíny se přiblížila

Zhruba do měsíce pošlou žluté stroje k zemi první část chátrajících budov ve spodní části areálu krajské nemocnice. Krok, který fakticky odstartuje výstavbu nového Centra urgentní medicíny (CUM) pro pacienty Libereckého kraje, umožnilo územní rozh...

Nemocnice získala územní rozhodnutí pro Centrum urgentní medicíny

30.April » Liberec
Významného milníku dosáhla Krajská nemocnice Liberec při přípravě projektu výstavby Centra urgentní medicíny. 15. dubna nabylo právní moci územní rozhodnutí pro výstavbu Centra urgentní medicíny.

Tato informační stránka o Petr Moos zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Moos" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes