Darja Morozovová

Vztahuje se k

Ukrajinci si se separatisty z Donbasu vyměnili zajatce, šlo o 300 lidí

27.prosince » Echo24.cz
Na kontrolním stanovišti demarkační linie Majorsk u města Horlivka se ve středu uskutečnila výměna zajatců mezi Ukrajinou a proruskými rebely, kteří ovládají část Donbasu. Ukrajinská strana předala povstalcům 237 lidí a převzala od nich 74, oznámi...

V DLR poznamenali, že ukrajinští vojáci začali lépe zacházet se zajatci

Veřejný ochránce práv samozvané Doněcké lidové republiky Darja Morozovová poznamenala, že je pozorováno snížení počtu případů špatného zacházení se zajatci na území kontrolovaném vládou Ukrajiny ve srovnání s rokem 2014.

V DLR uvedli, čím je blokáda Donbasu nebezpečná pro Kyjev

Dopravní blokáda Donbasu může vést ke zvýšení tarifů za bydlení a komunální služby na území, nacházejícím se pod kontrolou Kyjeva, domnívá se Darja Morozovová, ombudsmanka jednostranně vyhlášené Doněcké lidové republiky .

Kyjev blokuje propouštění humanitárních nákladů do Donbasu, prohlásili v DLR

Humanitární náklady mezinárodních organizací nejsou vpouštěny do Donbasu poté, co Kyjev vyhlásil blokádu tohoto regionu, řekla v pondělí žurnalistům ombudsmanka samozvané Doněcké lidové republiky Darja Morozovová.

V DLR sdělili, že návrhy Savčenkové na výměnu zajatců jsou neřijatelné

Komisařka pro lidská práva jednostranně vyhlášené Doněcké lidové republiky (DLR) Darja Morozovová řekla, že návrhy ukrajinské poslankyně Naděždy Savčenkové na výměnu zajatců jsou nepřijatelné.

Ukrajina předala DLR a LLR 15 zajatců

Zástupci Kyjeva ve čtvrtek předali jednostranně vyhlášeným lidovým republikám Doněcké a Luganské 15 zajatců, uvádí korespondent RIA Novosti.

Kyjev dál odmítá podmínky pro výměnu zajatců, oznámili v DLR

Představitelům Kyjeva kategoricky nevyhovuje výměna válečných zajatců podle vzorce „všechny za všechny“, mají svou vlastní představu o tomto procesu, řekla novinářům ombudsmanka Doněcké lidové republiky Darja Morozovová.
Miloš Zeman - Prezident ČR
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace
Angela Merkelová - Německá kancléřka

Tato informační stránka o Darja Morozovová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Darja Morozovová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes