Miroslav Motejlek

Related to

Soukromý: Po Fairmontu míří do Prahy další světový hotelový řetězec

21:54 » Motejlek.com
Pro fotbalovou Spartu, sportovně tápající, jsou reality požehnáním. Jen díky nim, respektive prodeji pozemků z jedné kapsy hlavního akcionáře Daniela Křetínského do kapsy druhé, loni klub skončil v zisku přes 300 milionů korun. Aktuálně se na poze...

Soukromý: Intuitivní kapitalista pouští jednu ze svých investic

15.November » Motejlek.com
Téměř přesně po třech a půl letech od vstupu do velmi známé a viditelné tuzemské společnosti, ji opouští. Za zhruba sedminový podíl si odnese kolem 200 milionů korun, tedy zhruba tolik, kolik investoval.

Soukromý: Realitní transakce za střední desítky miliard korun na spadnutí

13.November » Motejlek.com
V plném běhu je prodej velmi cenného a především známého aktiva. Zahraniční zájemci nabízejí, dá se říci, ulítlou částku. Zřetelně podceňují budoucí náklady nebo vědí víc .....

Soukromý: Je rozhodnuto o osudu ikonické nemovitosti v centru Prahy

13.November » Motejlek.com
Bez měsíce rok po akvizici se v minulých hodinách stvrdila budoucnost jednoho z nejdražších míst v hlavním městě.

Soukromý: Rakeťák Michal Hudoba

11.November » Motejlek.com
Opravdu raketový růst předvádí Slovák Michal Hudoba, většinově vlastnící bratislavskou společnost Heneken, obchodující s neželeznými kovy, která se postupně významně opírá i do výroby.

Soukromý: Obří jižanská skupina řeší dluh, asi bude prodávat, políčeno má český miliardář

9.November » Motejlek.com
Hezký kus by se mohl odloupnout z velkého jihoevropského konglomerátu. Ten má pár týdnů na vyřešení svých trablů se zadlužením, varianta prodeje části byznysu je pravděpodobná. Zuby si brousí aktivní investor z Česka.

Soukromý: Nebudeme platit daně ani v Nizozemí, ani v Lucembursku, ani v Česku, prostě nikde

4.November » Motejlek.com
Pročítání zásadních rozsudků, které se neprávem nedočkaly větší pozornosti, někdy na povrch vynese dosud ukryté perly. Jako u tohoto případu ze života dominantního developera. "Existující struktura je navržena tak, aby byla připravena na budoucí d...

Soukromý: Německý koncern STADA kupuje třinecký Walmark

4.November » Motejlek.com
Walmark za poslední dostupné účetní období vygeneroval konsolidované tržby přes dvě miliardy korun a vydělal desítky milionů v čistém. Výrazně nejvíce se mu daří v Rumunsku, Bulharsku a Česku. Katastrofálně si naopak vede v Polsku, kde odepsal ......

Soukromý: Středočech, který nenápadně dělá globální byznys, se rozmáchl v Holandsku

30.October » Motejlek.com
O jeho firmě se v Česku nepíše, přitom patří ke světové špičce. Její majitel, devětačtyřicetiletý Středočech, to dokázal i nyní, když vyhrál souboj o holandského konkurenta.

Soukromý: Model Moneta? Newyorští právníci se pustili do investigace prodeje CETV

30.October » Motejlek.com
Důvodem akce je podezření, že se board společnosti nesnažil maximalizovat hodnotu pro akcionáře CETV před podpisem smlouvy o prodeji, že je společnost transakcí podhodnocena a že nebyly poctivě zveřejněny všechny podstatné informace.

Tato informační stránka o Miroslav Motejlek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Motejlek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes