15
new stories - click to show

Nikola Mucha

Related to

Právě vychází magazín Legalizace č. 62!

26.November » Magazín Legalizace
Burácivý vítr přinesla svým rozhovorem do Legalizace punková písničkářka Nikola Mucha, která, jak sama tvrdí, má kladný vztah nejen k undergroundu, ale i k rodinnému životu. Že jsou drogy často neodmyslitelnou součástí života hvězd, je obecně znám...

Nikola Mucha: Underground smrdí

26.November » Magazín Legalizace
Nikola Mucha je punková písničkářka z Kyjova. Publikum si získala především kontroverzními texty a svérázným projevem postaveným na jihomoravském nářečí. Její energie je ryzí a slova kousavá, o čemž svědčí samotné názvy písní, jako například „Pan ...

Hudební recenze: Poetické spojení Brna a Prahy

2.October » E15.cz
Brněnská hudební alternativní scéna byla a stále je pojmem i proto, že k jejím zakladatelům dál přibývala nová jména. Příkladem je Budoár staré dámy, byť i on je na scéně přes dvacet let. Z původně téměř výhradně dámské kapely s temperamentem a en...

Výstava Obrazy Miloš Forman (Marfy)

22.September » Kyjov
Vernisáž výstavy se uskuteční v (PÁ) 9.10. v 17:30 h – zazpívá Nikola Mucha. Výstava potrvá do 30.10.

Festival pro židovskou čtvrť spojuje hudbu, film a divadlo

10.July » Novinky.cz
Festival pro židovskou čtvrť Boskovice letos proběhne 28. až 30. srpna v komornější variantě. Přesto nabídne mnoho hudby, filmů a divadlo i v plenéru. Dorazí mimo jiné Mucha, První hoře a ZVA 12–28 Band.

Bar 22 v centru Kutné Hory ožije v létě hudební produkcí

/FOTOGALERIE/ Bar 22 na Palackého náměstí v Kutné Hoře chystá na léto pestrý program. Návštěvníci se mohou těšit na celkem devět večerních koncertů různých žánrů. V červenci a srpnu tam zavítá několik známých interpretů jako například hip-hopová s...

MeToo po česku: Řekla si o to sama

29.June » A2larm
MeToo je sebevědomé přihlášení se k touze mít moc nad svým životem a nad svou sexualitou. V Česku se neuchytilo i proto, že si zde ženy samy sebe dost neváží.

48 Hour Film Project Brno - premiéry filmů

19.June » Informuji.cz
Odborná porota, poskládaná z takových osobností, jakými jsou producent a... | Brno - (2020-06-20 13:30:00 - 2020-06-20 00:00:00)

David Macháček: ... aniž bych se přetvařoval

27.May » Full Moon Zine
Novinář David Macháček už sedmým rokem vyfotí alespoň jednu fotografii denně a ještě ten den ji spolu s dvojverším zveřejní na Facebooku. A dělá toho víc. Rozhovor.

David Macháček: ... aniž bych se přetvařoval

19.May » Full Moon Zine
Novinář David Macháček už sedmým rokem vyfotí alespoň jednu fotografii denně a ještě ten den ji spolu s dvojverším zveřejní na Facebooku. A dělá toho víc. Rozhovor.
Bára Zmeková - Česká písničkářka
Petr Váša - Český básník, hudebník, textař, skladatel, výtvarník

Tato informační stránka o Nikola Mucha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikola Mucha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes