15
new stories - click to show

František Navrátil

Related to

Stadlery dělají hrozný hluk, stěžují si lidé u nádraží. "Stáhněte je v létě"

28.April » Olomoucký deník
Na zvýšení hluku v okolí nádraží si dlouhodobě stěžují obyvatelé Drahanovic na Olomoucku a Senice na Hané. Ke zhoršení situace došlo po nasazení vlaků typu Stadler. Loni sepsali v obou obcích petice a požadovali nápravu. Opatření, která byla prove...

Blovický ateliér funguje přes 80 let

13.January » Plzeňský deník
Deník jezdí po obcích a městech našeho regionu. Tentokrát jsme navštívili Blovice. Články z tohoto města najdete v novinách a na webu po celý týden.

Z pamětní knihy železniční sanice Český Těšín 6. díl

6.December » blog.idnes.cz
1948 Na prahu roku 1948 po vládní krizi vyvolanou odstoupením 12 ministrů se naplno rozběhly únorové události, které neminuly ani Český Těšín.

Sedmý díl Traiva Rally Cupu – R5 vs. WRC

20.September » eWRC.cz
Po prázdninové přestávce se uskutečnil další díl Traiva Rally Cupu 2020, který odstartoval v sobotu 5. září na polygonu v Kopřivnici.

Sedmý díl Traiva Rally Cupu – R5 vs. WRC

15.September » RallyZone.cz
Po prázdninové přestávce se uskutečnil další díl Traiva Rally Cupu 2020, který odstartoval v sobotu, 5. září na polygonu firmy Tatra v Kopřivnici. Na start se postavilo celkem 23 jezdců. Ve startovní listině nechyběly ani dva vozy specifikace WRC ...

Akce klubu seniorů červen – červenec

22.May » Slavkov u Brna
Přijměte srdečné pozvání na aktivity pořádané v měsíci červnu Klubem seniorů. Připravili jsme pro Vás pestrý program, který můžete využít i se svými dětmi. Ve spolupráci se sdružením TS Bota Slavkov u Brna a panem Františkem Navrátilem jsou připra...

Týden ve fotografii: folklorní krása i ulice otevřená kosmonautem

Břeclavsko /TÝDEN VE FOTOGRAFII/ - Co zajímavého se dělo ve vašem okolí v uplynulém týdnu? Významné události, zajímavé akce nebo třeba kuriozity si připomeňte v obsáhlé fotogalerii. Do ní jsme vybrali nejzajímavější záběry z Břeclavska i celé jižn...

Tip Deníku: Začíná výstava sochaře Františka Navrátila

Hustopeče - Obrazy a sochy akademického sochaře Františka Navrátila z Borkovan představí nová výstava v Domě U Synků na Dukelském náměstí v Hustopečích.

Před 87 lety se narodil sochař František Navrátil

Borkovany /STALO SE PŘED/ - Akademický sochař František Navrátil se narodil 19. dubna 1932 v Borkovanech a zemřel 29. října 2012.

Tato informační stránka o František Navrátil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Navrátil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes